Влада працює

Дітям має бути тепло…

З ініціативи Сокальського міського голови Богдана Зарічного відбулася нарада, на якій обговорили питання облаштування автономного опалення в дитячому садочку №9 у зв'язку з перспективою закриття котельні по вулиці Стуса та варіанти реалізації проекту реконструкції каналізаційно-насосних станцій №1 та №2 у м. Сокаль.

Нараду провів заступник міського голови Олег Олійник. В ній взяли участь директори комунальних підприємств "Сокальтеплокомуненерго" Володимир Кіпень, "Сокальводоканал" Тарас Рибіцький, а також представники фірми "Спецтехнологія Групп" з м. Дніпропетровськ, які запропонували присутнім свій варіант автономного опалення в дитсадочку №9 по вулиці Стуса.

Фірма "Спецтехнологія Групп" бере участь в Програмі використання альтернативних джерел енергії і успішно впроваджує системи автономного опалення на базі електродних котлів на об'єктах соціальної сфери – у дитячих садках, школах, бібліотеках в центральних та східних областях України.

Представники фірми надали інформацію щодо технічних характеристик системи електродного обігріву та їх економічних переваг у порівнянні зі звичними системами центрального газового опалення.

Системи опалення на базі електродних котлів функціонують з використанням електричної енергії, а це дає змогу залучити цільові бюджетні кошти на їх впровадження.

Заступник міського голови Олег Олійник дав доручення підготувати вихідні дані для розробки техніко-економічного обґрунтування автономної системи опалення для садочка №9.

Присутні висловили спільну думку, що практична реалізація пропозицій, які обговорювали на зустрічі, відкриє шлях до переходу інших об'єктів соціальної сфери Сокаля (і не тільки) на альтернативні джерела енергії.

Ольга ДИЛИН.

Голос Сокальщини на GoogleNews