Головна / Влада працює / Деякі недобросовісні підприємці в Сокалі не дотримуються рішення міської ради про заборону торгівлі в нічний час

Деякі недобросовісні підприємці в Сокалі не дотримуються рішення міської ради про заборону торгівлі в нічний час

Нещодавно Сокальська міська рада винесла рішення про заборону торгівлі в нічний час. Чи виконують торгові заклади Сокаля це рішення і дотримуються графіку роботи? Це я вирішила з’ясувати під час рейду разом із працівниками міліції.

Спершу заступник начальника міліції, начальник штабу Сокальського РВ Володимир Яріш провів цільовий інструктаж перед початком роботи.

Після цього разом із дільничними інспекторами міста Сокаля Іваном Бігуном, Андрієм Матолінцем, Денисом Баганом вирушаємо у рейд.

На годиннику 23.20, починаємо з бару "Багіра" (підприємець Оксана Голяр). Тут за столами кілька захмелілих сокальчан п’ють пиво. На запитання, чому досі заклад працює, бармен відповіла, що відвідувачі попереджені про закриття і уже з хвилини на хвилину залишать приміщення. Через 10 хвилин бар було зачинено.

Ми були приємно здивовані, коли підійшли до піцерії "Фігаро" (підприємець Людмила Фігурко), а вона уже була закрита. Перехожий, який у цей час проходив поруч, сказав, що власники піцерії – порядні люди, тому тут ніколи не чути гучної музики, заклад завжди дотримується графіку роботи.

На подвір’ї кафебару "Зорі" (підприємець Зоя Савчук), що у міському парку, юрбився гурт молоді двадцяти-двадцяти п’яти років. Переступивши поріг закладу, ми почули, як бармен наказувала відвідувачам залишати приміщення. Заклад закрили із запізненням на 45 хвилин.

Далі ми попрямували до "Едему" (підприємець Ірина Шутовська). Тут  гучно лунала сучасна музика, дискотеку крутив діджей. Директорка дискоклубу на  вимогу дільничних інспекторів пред’явила їм  рішення Львівського господарського суду про дозвіл працювати до 2 години. Суд виніс дане рішення на підставі того, що "Едем" розташований не в житловому будинку, а має окреме приміщення.

Хочешь узнать первым свежие новости о рэпе? Только свежие новости и статьи!

Раптом до дільничного інспектора пролунав телефонний дзвінок. Черговий повідомив, що в чергову частину Сокальського РВ надійшла скарга від мешканців будинку по вул. Героїв УПА, 20 про те, що у дискоклубі "Софі" (підприємець Галина Стародуб) лунає гучна музика. Жителі будинку обурювалися, що не можуть спокійно спати, а у деяких сім’ях плачуть маленькі діти. Прямуємо туди.

Відкривши вхідні двері "Софі", з коридору на нас нахлинула хвиля сигаретного диму, весь коридор стояв наче в тумані. Директора цього закладу у дискоклубі на момент перевірки не було. Працівники "Софі" відмовилися від спілкування, номер телефону директора повідомити не захотіли. Працівники міліції наказали закрити заклад згідно з рішенням Сокальської міської ради. Дискоклуб вдалося закрити в 00.45 год.

Мешканці будинку, в якому розташований дискоклуб, стверджують, що "Софі"  систематично не дотримується рішення міськради.

У кафебарі "Мост-Нафта" (підприємець Зеновій Будинський), незважаючи на пізній час, відвідувачів не бракувало. Така ж сама ситуація була у кафе барах "Затишок" (Софія Бедь) та "Крайня хата" (Ольга Ділай).

Начальник міліції громадської безпеки, підполковник міліції Володимир Звадюк написав подання в Сокальську міську раду щодо вжиття заходів до підприємців, які не виконують рішення Сокальської міської ради.

Після рейду із працівниками міліції можна зробити висновок, що не всі бари, кафе, диско-клуби Сокаля виконують рішення про заборону торгівлі в нічний час. Мабуть, такі рейди потрібно проводити частіше, штрафувати підприємців і тільки тоді наведемо у місті порядок.

У рейді взяла участь Ольга РОМАНЮК.

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three × 4 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!