Головна / Влада працює / Директор Червоноградського ринку вибірково виконує рішення Виконкому

Директор Червоноградського ринку вибірково виконує рішення Виконкому

Профспілкова організація КП “Червоноградський ринок” звинувачує директора Сергія Воєводу у перевищенні службових повноважень та порушенні антимонопольного законодавства при вибірковому застосуванні тарифів на підприємстві. Про це повідомляє профспілкова організація КП “Червоноградський ринок” щодо незаконних дій директора комунального підприємства.

Відтак, Голова профспілки комунального підприємства Орест Гнатюк звернувся до Львівського обласного  територіального відділення Антимонопольного комітету України, Червоноградської міської прокуратури, депутатів Львівської обласної ради, міського голови м. Червоноград А. Залівського вжити усіх можливих заходів щодо неправомірних дій керівника Червоноградського ринку Воєводи С.Г. при запровадженні нових тарифів на підприємстві.

Як зазначає у зверненні Орест Гнатюк, до нього звернулися працівники ринку, які працюють контролерами, про те, що директор ринку Воєвода С.Г. повідомив їх, що на підприємстві запроваджуються нові тарифи відповідно до рішення Виконавчого комітету Червоноградської міської ради від 21.02.2018 року №37. Відповідно до цього, з 1 березня 2018 року необхідно обілечувати підприємців по нових тарифах.

21 лютого 2018 року було прийнято рішення Виконавчим комітетом Червоноградської міської ради Про внесення змiн в рiшення виконавчого комiтету вiд 21.02.2017р. №34 «Провстановлення тимчасових цiн на послуги, якi надає комунальне пiдприємство «Червоноградський ринок». Згідно прийнятого рішення, за користування торговим місцем для торгівлі продуктами зі столів у критому та відкритому ринку встановлювалась плата у розмірі 12 грн.

“Однак, 3 березня 2018 року в середині робочого дня директор в усному порядку звернувся до контролерів з вимогою обілечувати по нових тарифах тільки підприємців, які торгують в критому ринку і селян, а решту торгівельних площ обілечувати по старих тарифах.

Контролери ринку не знають, як їм вчиняти, оскільки директор ринку вибірково виконує рішення Виконавчого комітету Червоноградської міської ради”, – зазначається у зверненні голови профспілкової організації Ореста Гнатюка.

Як зауважують працівники Червоноградського ринку, директор, фактично, просить контролерів не виконувати у повному обсязі рішення Виконкому ЧМР від 21.02.2018 року № 37, а лише частково. Тому, люди не знають, як діяти, і чи виконувати рішення Виконкому взагалі.

Як висновок, працівники КП “Червоноградський ринок” просять Прокурора Червоноградської прокуратури перевірити факти самоправства, вчиненого директором підприємства та порушити кримінальне провадження; керівника Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України провести перевірку щодо порушення директором ринку антимонопольного законодавства; депутатів Львівської обласної ради скерувати депутатські звернення в правоохоронні органи та антимонопольний комітет щодо вибіркового застосування тарифів директором КП “Червоноградський ринок”.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!