Влада працює

Для двох львівських лікарень в кредит придбають медичне обладнання

Дві львівські лікарні придбають медичне обладнання в кредит

30 листопада сесія Львівської міської ради надала дозвіл комунальним некомерційним підприємствам на отримання кредиту в банківській установі. Йдеться про закупівлю цифрового рентгену та апаратів штучної вентиляції легень. Ухвалу прийняли із зауваженнями.

Зокрема, надано дозвіл на укладення кредитних договорів з банківською установою та отримання кредитів для:

– КНП «8-а міська клінічна лікарня м. Львова»: у сумі, що не перевищує 27,8 млн грн – для  стаціонарної цифрової рентгенівської системи (однієї), та у сумі, що не перевищує 11 млн грн – для  апаратів штучної вентиляції легень (10 одиниць: HAMILTON-C1; HAMILTON-С1+Hiflow; HAMILTON- C1+CO2; HAMILTON-C3 (6 одиниць) та HAMILTON-C6)

– КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова»: у сумі, що не перевищує 25 млн грн – для апаратів штучної вентиляції легень (24 одиниці: високого класу – 13 комплектів, експертного класу – 7 комплектів та експертного класу з капнографом та пульсоксиметрією – 4 комплекти).

Як зазначила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич, лікарні вже скерували листи до державних банків для отримання кредиту.

Термін кредитування – до 3 років. Процентна ставка –  до 10% річних.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.