Головна / Влада працює / Для декого закони ненаписані

Для декого закони ненаписані

 «Голос знад Бугу» неодноразово повідомляв при ситуацію навколо Бояницького шламонакопичувача. І ось після затишшя дніпропетровські рейдери знову взялися до роботи, хоча досі жодних дозвільних документів ані в райдержадміністрації, ані в сільській раді немає. З ініціативи райдержадміністрації відбулась чергова нарада, на якій керівники структурних підрозділів РДА, сільський голова та землевпорядник Савчинської сільської ради, начальник міліції та інші члени робочої групи обговорили це нагальне питання. 

 
Заступник голови райдержадміністрації Ігор Кущак повідомив, що на минулому засіданні робочої групи, де були присутні представник ТзОВ «Пром Інвест Капітал» Тарас Сафонов та власник будівлі шламонакопичувача Богдан Бучак, вирішили призупинити підготовчі роботи до того часу, поки не буде подано всіх необхідних дозвільних та погоджувальних документів. Майже місяць там роботи не здійснювали, а тепер знову відновили.
 
Савчинський сільський голова Василь Калька інформував, що 8 листопада люди з села побачили, що на шламонакопичувачі знову ведуться роботи. Уже вирили траншею і є досить вільний доступ, можна спускати воду. Згідно з планом робіт, ТзОВ «Пром Інвест Капітал» має поставити фільтри на воду, можливо, саме це вони й роблять?
 
Доповнив сільського голову землевпорядник сільської ради, депутат районної ради Василь Панченко: «Це питання треба тримати на особливому контролі. Ми постійно на сторожі, тільки вони приступають до роботи, ми телефонуємо в райдержадміністрацію, в районну раду, в міліцію. Роботи зупинять на тижденьдва, а коли все затихне, вони тишкомнишком знову приступають до них. За останній тиждень в сільську раду понад двадцять осіб зверталось із запитанням: чому в селі сморід?»
 
Начальник управління Держкомзему в Сокальському районі Степан Шевчук сказав, що нині власник виготовляє в Інституті землеустрою документи на шламонакопичувач. А щодо земельної ділянки, то райдержадміністрація надала їм відповідь, що цьому має передувати містобудівне обгрунтування, погоджене і затверджене відповідними службами згідно з чинним законодавством. На сьогодні таких документів в управлінні Держкомзему немає. 
 
Начальник Сокальського РВ ГУМВСУ у Львівській області Володимир Спічак повідомив, що після наради на Бояницький шламонакопичувач буде скерована слідчооперативна група, яка здійснить перевірку щодо законності проведення робіт. Якщо в підрядника на момент перевірки не буде дозвільних документів, то роботи будуть зупинені. Він висловив слушну думку, що на нараду треба запрошувати представників підрядника та власника будівлі шламонакопичувача. Адже працівники міліції виїдуть на кар’єр, а там застануть кілька робітників, які працюють за вказівкою керівника і ніяких документів не мають. От і вийде замкнуте коло. 
 
Як повідомив нам пізніше начальник міліції, на місце події виїжджала слідчооперативна група. Під час перевірки встановлено, що підрядник проводить земельні роботи, розрівнює поверхню грунту. Матеріали перевірки будуть скеровані у відповідні органи.
 
Нам вдалося з’ясувати, що нині роботи на Бояницькому шламонакопичувачі далі тривають. З цього напрошується думка: для декого, мабуть, і закони не писані.
 
Ольга ДИЛИН.
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

16 + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!