Влада працює

До Дня матері львівські мами отримають від міста матеріальну допомогу

У другу неділю травня в Україні відзначають День матері

Щорічно у другу неділю травня в Україні відзначають День матері. З цієї нагоди управління соціального захисту Львівської міської ради виплатить матерям одноразову матеріальну допомогу

Зокрема, 2021 року грошову виплату нададуть матерям дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів; неповнолітнім матерям; матері учасника бойових дій, який загинув під час війни на території Республіки Афганістан – мешканкам, які зареєстровані у Львівській МТГ. Загальна сума виплат – 82 000 грн.

Так, кошти отримають:

– матері дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, та неповнолітні матері: 77 осіб по 1000 грн;

– мама учасника бойових дій, який загинув під час війни на території Республіки Афганістан: 5 000 грн.

Матеріальну допомогу цим матерям виплатять у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської міської територіальної громади.

Окрім того, запланована матеріальна допомога з нагоди Дня матері та Дня батька матерям і батькам воїнів АТО/ООС, які загинули або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, та Героїв Небесної Сотні – мешканцям Львівської МТГ. Передбачається, що батьки Героїв – а це 146 матерів та батьків, отримають по 10 000 грн.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.