Влада працює

Дороги – болюча тема Сокальщини. Відео

Скільки ще людям потрібно терпіти це знущання?!

Це “напрямок” дороги Сокаль-Стоянів на території Жвирківської сільської ради. Цікаво, що треба ще зробити щоб нарешті цей “напрямок” перетворився на дорогу, запитує депутат районної ради Володимир Пограничний.

Підрядна організація, яка виграла тендер на проведення ремонту Автомагістраль-Південь (а тепер УВАЖНО читаємо – знаходиться аж в межах 1км від цього місця) і кошти на ремонт цієї дороги виділила Сокальська районна рада ще в квітні цього року (пройшло вже півроку, а результату “нуль”). Невже за цей час не можна знайти 2-3 дні для проведення ремонту?

Скільки вже можна змінювати “плани-графіки” проведення ремонтних робіт? Кому потрібна Служба автомобільних доріг у Львівській області, якщо вона не здатна відремонтувати власне майно, коли вже гроші виділені?

Нагадаю, що в минулому році була аналогічна ситуація, коли за кошти районного бюджету не були відремонтовані дороги в районі.

Доречі, цю ділянку дороги в 2016 році ремонтували в переддень приїзду очільника Львівської ОДА Oleg Synyutka на Екофестиваль (можливо потрібно ще раз провести Екофест?!)

Володимир Пограничний

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.