Влада працює

Дві “Арени Львів” – площа ямкового ремонту на дорогах Львова з початку року

Цього року на дорогах міста ліквідували ямковість площею як два футбольних поля на «Арені Львів»

За сприятливих погодних умов у кожному районі міста працює щонайменше по 3 бригади для ліквідації ямковості на дорогах. За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради, за два місяці цього року вдалося ліквідувати ямковість вулично-дорожньої мережі загальною площею 15 549 кв. м. Це більше, як два футбольні поля стадіону «Арени Львів» (площа одного поля – 7140 кв. м.)

Загалом у місті щодня працює 18 бригад з ліквідації ямковості – по 3 бригади у кожному районі. Залежно від температури зовнішнього, повітря роботи проводять холодним асфальтобетоном, із застосуванням установки Silkotblue, гарячими асфальтобетоном та замощують плиткою і бруківкою, попередньо ліквідувавши просідання.

«На сьогодні одним із пріоритетних завдань є усунення ямковості на магістральних дорогах, маршрутах громадського транспорту та ліквідація гостроаварійних ям.

Чому виникає ямковість? У зв’язку зі змінами температурних режимів: сніг топиться, потрапляє у шпарини асфальту, а коли є заморозок – то вже лід “розпирає” асфальт, виникають тріщини і ями.

Через воєнний стан ми вже другий рік не проводимо роботи з капітального ремонту доріг. Це все не сприяє покращенню стану дорожнього покриття, а радше навпаки. Маємо розуміти, якщо ми обмежуємо фінансування капітального ремонту доріг, то якість покриття щороку погіршуватиметься», – пояснює Орест Тимчишин, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Голос Сокальщини на GoogleNews