Головна / Влада працює / Якщо ініціативу громади підтримують народні обранці, тоді є результат

Якщо ініціативу громади підтримують народні обранці, тоді є результат

Питання доріг турбують мешканців Сокальщини давно. Певні зрушення розпочались у лютому цього року, коли 40 протестувальників перекрили проїзд через м. Великі Мости, скандуючи "Великі Мости – великі ями". Тоді ж народний депутат України Володимир В`язівський звернувся до “Укравтодору” щодо ремонту автомобільної дороги КовельЧервоноградЛьвів на ділянці, що проходить через Сокальщину і Великі Мости зокрема. У відповідь Державне агентство автомобільних доріг України повідомило, що в цьому році, виходячи з фінансових можливостей, на вказаній дорозі (у Великих Мостах) проведені роботи з ліквідації ямковості, а з настанням сприятливих погодних умов, на ділянці зазначеної дороги (територія Сокальщини) буде виконаний комплекс заходів з покращення умов проїзду та безпеки дорожнього руху.

"Для того, аби питання не лягло "під сукно" і зрушило з місця, ініціативу громади мають підтримувати "вище", тобто у районних радах, в органах регіональної влади, а також у Києві. Як народний депутат, я маю можливість офіційно звертатись до вищих органів влади і вимагати відповіді",  зазначає Володимир В`язівський.

Відтак, 22 березня цього року народний обранець звернувся до Адміністрації Президента України щодо будівництва під’їзної дороги до пункту пропуску через державний кордон між Україною та Польщею "Угринів-Долгобичів". Тим часом Адміністрація Президента надіслала депутатське звернення Володимира В`язівського до Державного агентства автомобільних доріг України з проханням прискорити розгляд порушеного питання.

Офіційна відповідь від “Укравтодору” надійшла минулого тижня. "Приймаються міри щодо забезпечення до Євро2012 приведення до належного стану під’їзної дороги до автомобільного пункту пропуску "Угринів-Долгобичів",  інформують нардепа.

Мар"яна КРІЦА.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

12 − three =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!