Влада працює

Сокальщина має можливість отримати кошти на будівництво сонячної електростанції

15 листопада голова Сокальської районної ради Микола Пасько та голова депутатської комісії з питань АПК, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій Андрій Сенюк побували із робочим візитом в Міністерстві екології та природних ресурсів України. Вони зустрілись із Міністром екології і природних ресурсів України Остапом Семераком та директором Департаменту з питань зміни клімату та збереження озонового шару Світланою Гринчук. В ході зустрічі йшлось про можливість залучення в Сокальський район зелених інвестиції для будівництва на наших теренах комунальних сонячних електростанції орієнтовною потужністю 14 МВт.

Щоб такий проект був реалізований місцеві ради району повинні розробити детальні плани територій, на яких будуть розташовані електростанції, створити комунальні підприємства та відвести і передати їм у користування земельні ділянки. Готові проекти будівництва, які отримали позитивну експертизу, розглядають на комісії при Міністерстві екології. Після позитивного висновку виділяються кошти в рамках Кіотського протоколу на будівництво сонячних електростанцій.

Окрім того, Микола Пасько та Андрій Сенюк говорили з високопосадовцями про продовження робіт по створенню національного природного парку «Надбужжя» імені Блаженнішого Любомира Гузара на території Сокальського району, про фінансування робіт щодо термомодернізації Сокальської центральної районної лікарні, будівництво в районі еко-просвітницького центру імені Блаженішого Любомира Гузара, вольєру для розведення червонокнижних зубрів в напіввільних умовах.

В результаті перемовин керівництво Міністерства екології підтримало пропозиції Сокальської районної ради і пообіцяло сприяти їх реалізації. Окрім того, міністр екології і природних ресурсів України пообіцяв як найшвидше профінансувати та перевести кошти на термомодернізацію лікарні. Роботи мають виконати в 2018-2019 роках.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.