Головна / Влада працює / Голова Сокальської районної ради взяв участь у пленарній дискусії на Сколівщині

Голова Сокальської районної ради взяв участь у пленарній дискусії на Сколівщині

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько взяв участь у заходах з нагоди Дня місцевого самоврядування та 10-ї річниці Асоціації «Єврорегіон: Карпати – Україна». Зокрема, у с. Плав’я Сколівського району відбулася презентація проекту «Світ Карпатських Розет – заходи із збереження унікальності культури Карпат» та пленарна дискусія «Інструменти фінансування регіонального розвитку в Карпатах».

На пленарній дискусії, голова Сокальської районної ради виступив із презентацією проекту “Єднає нас Буг”, ознайомивши усіх присутніх із ідеєю та метою проекту.

Форум місцевого самоврядуванняМикола Пасько

Опубліковано Петром Жукровським 8 грудня 2017 р.

Про дану подію, голова Сокальської районної ради Микола Пасько, написав на своїй сторінці у фейсбук наступне: “Вітаю всіх причетних з днем місцевого самоврядування! Вчора відбулись три приємні події- сесія районної ради,на якій депутати прийняли важливі рішення, в тому числі і фінансові. 11 місцевих рад отримають гроші з районного бюджету на реалізацію інфраструктурних потреб. Для закупівель обладнання для шкіл району виділено майже 1 млн.грн.,на медицину- понад 2 млн.,на дороги Сокальщини+ 3 млн. Друга приємна новина- перемоги Сокальської райради в другому міжнародному проекті – у 2018 році мають бути, фактично, збудовано три комунальні дороги- на Жвирці,в Савчині, Опільському, орієнтовна вартість- близько 9 млн.грн. Третя подія- власне день місцевого самоврядування.А сьогодні мав можливість презентувати наш перший проект- “нас єднає Буг” на міжнародній конференції з транскордонного співробітництва. Зі святом усіх,хто хоче і пробує бути успішним в розвитку громад!”

Відомо також, що Львівська область залучила понад 6,5 млн. євро для реалізації транскордонних проектів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!