Головна / Влада працює / Голова Сокальської районної ради взяв участь у тренуваннях на Яворівському полігоні

Голова Сокальської районної ради взяв участь у тренуваннях на Яворівському полігоні

2 лютого, у п’ятницю, голова Сокальської районної ради Микола Пасько взяв участь у загальних зборах  Обласної Асоціації Місцевих Рад “Ради Львівщини”, які проходили у навчально-тренувальному центрі «Верещиця»(Яворівський район).

Під час зборів учасники розглянули низку питань, зокрема «Функції органів місцевого самоврядування під час реформ освіти та медицини. Концепція прийняття рішень». Голови районних рад, голови ОТГ, міські голови мали можливість поспілкувалися з директорами департаментів освіти і науки та охорони здоров’я Львівської ОДА, поділитися думками і планами на майбутнє.

Голова районної ради взяв участь у тренуваннях на Яворівському полігоні Голова районної ради взяв участь у тренуваннях на Яворівському полігоні

Крім того, в рамках загальних зборів асоціації “Ради Львівщини”, відбулося ознайомлення з роботою Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, до якого завітав Міністр Сухопутних військ США пан Марк Еспер.

Під час перебування на Львівщині Марк Еспер ознайомився з особливостями організації процесу підготовки українських військовослужбовців під керівництвом іноземних та українських інструкторів.

Голова районної ради взяв участь у тренуваннях на Яворівському полігоніПро дану подію на своїй сторінці у фейсбук написав голова Сокальської районної ради Микола Пасько: “Сьогодні, після проведення загальних зборів асоціації місцевих рад Львівщини, наш голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин провів для голів районних рад та міст області тренування з тактичної, інженерної, медичної та вогневої підготовки на Яворівському полігоні. Найбільше запам’ятались практичні вправи зі стрільби. Пістолети (особливо ефективний український Форт), автомати і кулемети підкорились всім. Приємно,що Олександр Ганущин, як справжній командир, застосував принцип: ” роби,як я” – зазначив Микола Пасько.

Голова районної ради взяв участь у тренуваннях на Яворівському полігоні Голова районної ради взяв участь у тренуваннях на Яворівському полігоні
Голова районної ради взяв участь у тренуваннях на Яворівському полігоні
Голова Сокальської районної ради також був нагороджений грамотою “Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного” за високі та особисті досягнення під час виконання вправ стрільб із стрілецької зброї. Грамоту вручив начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

12 + fifteen =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!