Влада працює

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько зустрівся із членами громадської організації БУР

13 червня голова Сокальської районної ради Микола Пасько зустрівся із членами громадської організації «Будуємо Україну разом» (БУР). В ході розмови волонтери презентували свою діяльність на теренах України, а також говорили про налагодження співпраці із владою, бізнесом, про необхідність активізувати потенціал громади.

Представник громадської організації Тетяна Багрій розповіла, що гасло БУРу – «Відновлюємо стіни помешкань – руйнуємо стіни між людьми». Їх мета не лише надати допомогу потребуючим, а згуртувати людей. Волонтери збираються у певному місті України, роблять ремонтні роботи для родин, які опинились у складних життєвих обставинах і облаштовують громадські простори. Паралельно, для учасників проекту проводиться і культурно-освітня програма, до якої входять різноманітні локації, тренінги, квести, екскурсії тощо.

На Сокальщині члену БУРу допомагали багатодітній родині в селі Карів, де мама залишилась сама із 6-тьма дітьми без чоловіка та рідних. Протягом двох днів, 1-2- червня, вони допомагали наводити лад: проводили в хату воду, встановлювали пральну машинку, мийку, в садочку стіл і лавки для родинних обідів, для дітей пісочницю, новий туалет на подвір’ї, заготовили дрова на зиму, прибирали.

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько подякував волонтерам за таку діяльність та пообіцяв всіляку допомогу з боку влади району: «Сокальська районна рада у співпраці із райдержадміністрацією фінансово підтримує дуже багато різноманітних програм, які спрямовані на розвиток освіти, медицини, соцзахисту. Тому запрошую до плідної співпраці і будь-які Ваші цікаві, конструктивні ідеї на благо громади Сокальщини, будемо намагатись реалізувати», – підсумував Микола Пасько.

На завершення присутні провели тренінг «Ми – активні» в твоїй громаді!».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.