Влада працює

Дитині-сироті, бійцю АТО на Сокальщині нададуть житло

5 жовтня голова Сокальської районної ради Микола Пасько зустрівся із головою громадської організації «Народне Слово-Закон» Євгенією Шутовською та  бійцем АТО Павлом Максимцем. В ході розмови йшлось про необхідність придбати житло для Павла, який є дитиною-сиротою, позбавленою батьківського піклування. Юнак, 1997 року народження, виховувався в Червоноградській  школі – інтернат,  закінчив ВПУ №11 міста Червоноград і Ставропігійське училище у Львові. Хлопець добровольцем пішов на воювати на схід України. З 28 січня по 21 червня 2018 року в складі 8 окремого батальйону виконував бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції.

Виконавши свій обов’язок перед Батьківщиною та повернувшись до мирного життя, боєць АТО змушений проживати у свого друга в Ужгороді, тому що власного помешкання він так і не отримав, і навіть не знав, що в Сокальському районі діє  Програма, яка забезпечує житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Євгенія Шутовська досить критично висловилась на адресу відповідних служб, які повинні були б здійснювати соціальний супровід дитини-сироти, під час його навчання в училищі, а також купити йому помешкання. Вона також повідомила, що Павло Максимець є  – в списках тих, хто має право на отримання житла. Громадська активістка поцікавилась у голови районної ради, чи є можливість придбати квартиру Павлу ще цього року.

Очільник райради розповів,як проходить процедура придбання житла для дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, за кошти районного і обласного бюджетів. Микола Пасько запевнив, що Павло отримає квартиру, якщо не цього року, так у наступному, адже Сокальська районна рада планує у 2019 році також виділити кошти на ці потреби.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.