Влада працює

Поблизу села Конотопи на Сокальщині ведеться будівництво оглядової вежі для байдаркових туристичних маршрутів

30 червня голова Сокальської районної ради Микола Пасько оглянув  місце будівництва оглядової вежі, яка буде розташована поблизу села Конотопи Опільської сільської ради. Там він зустрівся із Опільським сільським головою Андрієм Дмитрівим та представниками підрядної фірми ТзОВ «БУДТОРГМАШ», які виконують роботи. На сьогодні будівельники розпочали облаштування фундаменту під споруду.

Будівництво оглядової вежі відбувається в межах реалізації міжнародного проєкту «Єднає нас Буг – утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів». Замовником робіт виступає Сокальська районна рада, яка і втілює в життя вищеназваний проєкт. Для того, щоб розпочалось будівництво, апарат Сокальської райради працював над підготовкою необхідного пакета документів, проведенням спрощеної процедури закупівель на виконання робіт, поданням повідомлення про початок будівництва в державну архітектурно-будівельну інспекцію України. Лише після дотримання усіх необхідних вимог, було надано право на виконання робіт, загальна на вартість яких становить  1 млн.62 тис.936 грн. Згідно з умовами міжнародного проєкту фінансування відбувається за такою пропорцією: 10% кошти місцевого бюджету, 90% – кошти Євросоюзу!

20-метрова оглядова вежа це – 4-рівнева споруда зі сходами, які розташовані всередині конструкції. Всі рівні завершуються квадратними майданчиками з дерев’яним огородженням по периметру. Сама вежа матиме вигляд видовженої піраміди зі зрізаним верхом. На останньому, 4-му рівні передбачений оглядовий майданчик. Зверху вся конструкція накрита шатровим дахом.

В межах міжнародного туристичного проєкту, Сокальська районна рада також вже придбала різне спортивне обладнання, уклала Голова Сокальської районної ради оглянув місце будівництва оглядової вежі, поблизу села Конотопидоговір із підрядником на будівництво центру байдаркового туризму в місті Сокаль.

Міжнародний проєкт «Єднає нас Буг – утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів» передбачає створення станції для байдарок, де всі бажаючи зможуть взяти плавзасіб для подорожі по річці. Споруда буде розташована в Сокалі, на березі Західного Бугу. Також буде придбано катамаран, який надаватиме туристичні послуги. Загалом проєкт є дуже цікавим і готує багато родзинок для туристів, які зможуть поринути у чарівний світ природи не лише за допомогою сплаву. У зонах відпочинку вони матимуть можливість насолоджуватись звуками живої природи, а завдяки оглядовій вежі побачать мальовничі місця Західного Бугу. Для дітей буде розроблена комп’ютерна гра, яка дозволить їм у віртуальному просторі пройти весь маршрут по річці. Сокальська районна рада вирішила підсилити цей проєкт і зробити благоустрій території навколо центру туризму: облаштувати там автостоянку, спортивний майданчик, альтанки, оглядовий майданчик, велодоріжки, місця для відпочинку дітей і дорослих, тенісний стіл та літній кінотеатр, причал для байдарок і човнів.

Як зазначає голова Сокальської районної ради Микола Пасько – це місце стане перлиною Сокальщини, де будуть створені всі умови для сімейного відпочинку. Адже, згідно з проектом люди будуть користуватись байдарками безкоштовно.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.