Влада працює

Голова Сокальської районної ради взяв участь у Форумі “Європа-Україна”

«Європа і Україна після 2019 року. Що варто продовжувати, а що треба змінити?”. Під таким гаслом у польському Жешуві 24-25 січня пройшов традиційний, вже дванадцятий, Форум Європа – Україна. Участь у ньому взяли близько 800 учасників з різних країн світу, експерти, політики, бізнесмени. Сокальщину представляв голова Сокальської районної ради Микола Пасько.

В ході форуму відбулись дві пленарні сесії. Перша з них була присвячена змінам, котрі можуть відбутися найближчим часом, після виборів, як в Україні, так і в українсько-європейських відносинах. Друга сесія відповідала на питання про нові можливі, реальні й практичні кроки, котрі слід сьогодні планувати задля пришвидшення української інтеграції на європейському та євроатлантичному просторі.

Загалом під час 12-го Форуму Європа–Україна організатори провели більше 40 панельних дискусій, які були  розділені на чотири програмних блоки: бізнес та економіка, європейська інтеграція та реформи, міжнародна політика, а також суспільство, освіта та соціальна політика. В міжнародному блоці також розглядались питання безпеки, зокрема протидії російській агресії.

Голова Сокальської районної ради взяв участь у Форумі Європа – УкраїнаУ межах форуму голова Сокальської районної ради Микола Пасько зустрівся із старостою Замойського повіту Станіславом Гречком та бурмістром гміни Дрохічин Войцехом Божимом. Очільники обговорили подальшу реалізацію спільних міжнародних проектів: «Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах: Замойському (Польща) та Сокальському (Україна) у поєднанні з промоцією екологічних проектів» та «Єднає нас Буг – утворення двох  транскордонних байдаркових туристичних маршрутів». Окрім того, в рамках форуму голова Сокальської районної ради зустрівся із народними депутатами, послом України в Республіці Польща Андрієм Дещицею і головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним.

Організатором Форуму є Інститут східноєвропейських досліджень, а співорганізатором – структура місцевого самоврядування, правління Підкарпатського воєводства. Головним партнером є Польсько-Українська господарська палата, котру очолюють колишні міністри економіки обох країн. Інші партнери – це державні та неурядові установи, престижні вищі навчальні заклади та відомі аналітичні центри.

 

 585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.