Влада працює

“За кошти районного бюджету були виконані ремонті роботи в 21 школі Сокальщини”, – голова Сокальської районної

16 січня голова Сокальської районної ради Микола Пасько та депутат райради, голова комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій Володимир Пограничний взяли участь у радіопрограмі «Над І», яка виходить в прямому ефірі ТРК «Сокаль».

Під час передачі очільник району зупинився на реалізації пріоритетних завдань у 2019 році, наголосив, що протягом останніх 12 місяців вдалося зробити багато корисних справ. Реалізовано 33 мікропроекти у різних сферах життєдіяльності. Значна сума коштів була виділена з районного бюджету для розвитку галузей освіти, медицини, культури та спорту, а також для ремонту доріг.

Зокрема, за кошти районного бюджету були виконані ремонті роботи в 21 школі Сокальщини.  Завдяки ефективній роботі комунальної установи Сокальської районної ради «Центр з обслуговування закладів освіти» у 2018 році було зекономлено 14 млн. грн.. освітньої субвенції. З них, 50% скерували на загальні потреби шкіл. Решту коштів  пропорційно розділили між всіма навчальними установами Сокальського району, які самостійно приймали рішення на що їх скерувати. В результаті кожна освітня установа отримала нове комп’ютерне обладнання та інвентар.

У 2019 році збудовано дві амбулаторії в селах Волиця і Волсвин, відкрито оновлену амбулаторію в Тартакові. 7 медичних проектів теж стали переможцями обласного конкурсу і змогли здійснити капітальні ремонти в 6 стаціонарних відділеннях Сокальської центральної районної лікарні. Для медичної галузі придбано нове сучасне діагностичне обладнання.

Сокальська районна рада продовжує реалізацію транскордонних проектів. Завдяки міжнародній співпраці, у 2019 році Сокальська центральна районна лікарня поповнилась новим обладнанням: ультразвуковою діагностичною системою, трьома електрокардіографами, наркозно-дихальною системою. В межах інфраструктурного проекту зроблено ремонт комунальної дороги в селі Гута.

Завдяки співфінансуванню з районного бюджету придбано новий автобус «Школярик», який облаштований для дітей із особливими потребами.

Упродовж ефіру гості радіостудії відповідали на запитання, які турбують мешканців району. На завершення розмови голова райради Микола Пасько побажав успіхів та творчого розвитку колективу телерадіокомпанії «Сокаль».

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.