Влада працює

В Сокалі відбулася конференція профспілки працівників освіти і науки України

Голова Сокальської районної ради взяв участь у звітно-виборній конференції районної організації профспілки працівників освіти і науки України

6 лютого, голова Сокальської районної ради Микола Пасько взяв участь у 19 звітно-виборній конференції Сокальської районної організації профспілки працівників освіти і науки України. На засіданні також були присутні заступник голови Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Мар’ян Калин, голова Сокальської райдержадміністрації Ігор Дацюк, начальник відділу освіти Руслана Антонюк, завідуюча Сокальським районним методичним кабінетом Галина Гібляк та директор «Центру з обслуговування закладів освіти» (ЦОЗО) Микола Мисак. В ході конференції присутні підбили підсумки діяльності профспілки протягом 2016-2019 років, надали свою оцінку та висловили думки щодо якості роботи районної організації.

Після вступного слова від голови Сокальської райдержадміністрації, із звітною доповіддю виступила голова Сокальської районної профспілки працівників освіти і науки України Галина Дробиняк. Вона  проаналізувала діяльність  організації за звітний період щодо роботи по захисту прав і законних інтересів  працівників галузі, зосередилася на завданнях, які необхідно реалізувати найближчим часом. Зокрема Галина Дробиняк наголосила на хорошій співпраці із Сокальською районної радою та «Центром з обслуговування закладів освіти», адже завдяки зекономленими коштам освітньої субвенції у 2019 році була оновлена матеріально-технічна база шкіл та виплачені премії педагогічним працівникам.

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько нагадав присутнім про позитивні зміни, які відбулись в галузі освіти району, після створення «Центру з обслуговування закладів освіти». Завдяки прозорій системі управління фінансами, яку забезпечує ЦОЗО, у 2018 році було зекономлено 14 млн.грн. освітньої субвенції. Частину з цих коштів школи використали на власні потреби: закупили комп’ютерну техніку, меблі, зробили ремонти. Окрім того, було прийнято рішення про преміювання педагогічних працівників. Але вперше, за багато років, технічний персонал навчальних закладів Сокальщини отримав додаткові виплати. Загалом у минулому році на виплату зарплати для працівників галузі освіти району надійшло 199 млн.500 тис. грн.. З них 55 млн. грн.. – кошти районного бюджету, які скеровувались на зарплату техпрацівників шкіл та вчителів дошкільних і позшкільних навчальних закладів.

У своєму виступі Микола Пасько також звернув увагу на те, зараз особливо гостро постає питання подальшої Голова Сокальської районної ради взяв участь у звітно-виборній конференції районної організації профспілки працівників освіти і науки Україниролі профспілкових організації, як інструменту захисту працівників і порадив визначитись, що треба робити для підвищення ефективності своїх дій.

Згодом виступили голови первинних профспілкових організації шкіл. Слово надали заступнику голови Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Мар’яну Калину.

Відтак присутні затвердили звіт керівника, визнали роботу Сокальської районної організації профспілки працівників освіти і науки України задовільною.

Шляхом відкритого голосування Галину Дробиняк знову обрали головою Сокальської районної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.