Головна / Влада працює / В Сокалі за кошти районного бюджету та внеску батьків відремонтували спортзал школи

В Сокалі за кошти районного бюджету та внеску батьків відремонтували спортзал школи

29 травня голова Сокальської районної ради Микола Пасько зустрівся із директором Сокальської загальноосвітньої школи №5 Валентиною Михайлевич, представниками батьківського комітету та директором «Центру з обслуговування закладів освіти» Миколою Мисаком. В ході розмови йшлось про  позитивні зміни, які відбулись в навчальній установі, а також  про проблеми, які потребують нагального вирішення.

Представники школи №5 подякували за оновлену підлогу у спортивному залі. Адже у 2020 році освітня установа подавала на обласний конкурс проєктів місцевого розвитку свою пропозицію щодо ремонту спортзалу. Проте вони не стали переможцями і звернулись до голови Сокальської районної ради із проханням підтримати їх ініціативу. Відтак, підлога була зроблена  за кошти районного бюджету та внеску батьків: 190 тис.грн та 40 тис.грн. відповідно.

Проте дане приміщення ще потребує внутрішнього ремонту та облаштування фасаду, на який потрапляє вода із даху.

Як пояснив Микола Мисак, фахівці вже провели обстеження і встановили причину затікання. Тому голова Сокальської районної ради дав доручення керівнику Центру з обслуговування закладів освіти підготувати кошторис для вищеназваних робіт. Микола Пасько також подякував батьківському комітету Сокальської школи №5 за небайдужість та активність і наголосив,  що Сокальська районна рада завжди підтримує ініціативні громади, які активно долучаються до вирішення своїх проблем.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twelve − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!