Влада працює

В Сокалі за кошти районного бюджету та внеску батьків відремонтували спортзал школи

29 травня голова Сокальської районної ради Микола Пасько зустрівся із директором Сокальської загальноосвітньої школи №5 Валентиною Михайлевич, представниками батьківського комітету та директором «Центру з обслуговування закладів освіти» Миколою Мисаком. В ході розмови йшлось про  позитивні зміни, які відбулись в навчальній установі, а також  про проблеми, які потребують нагального вирішення.

Представники школи №5 подякували за оновлену підлогу у спортивному залі. Адже у 2020 році освітня установа подавала на обласний конкурс проєктів місцевого розвитку свою пропозицію щодо ремонту спортзалу. Проте вони не стали переможцями і звернулись до голови Сокальської районної ради із проханням підтримати їх ініціативу. Відтак, підлога була зроблена  за кошти районного бюджету та внеску батьків: 190 тис.грн та 40 тис.грн. відповідно.

Проте дане приміщення ще потребує внутрішнього ремонту та облаштування фасаду, на який потрапляє вода із даху.

Як пояснив Микола Мисак, фахівці вже провели обстеження і встановили причину затікання. Тому голова Сокальської районної ради дав доручення керівнику Центру з обслуговування закладів освіти підготувати кошторис для вищеназваних робіт. Микола Пасько також подякував батьківському комітету Сокальської школи №5 за небайдужість та активність і наголосив,  що Сокальська районна рада завжди підтримує ініціативні громади, які активно долучаються до вирішення своїх проблем.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.