Влада працює

Влада Сокальщини обіцяла громаді Перетік ремонт дороги

17 вересня голова Сокальської районної ради Микола Пасько зустрівся із громадою села Перетоки та депутатами сільської ради. В ході розмови йшлось про подальший ремонт дороги Червоноград – Перетоки. Люди цікавились, коли техніка вийде на дорогу, щоб розпочати ремонтні роботи.

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько  розповів, що цього року на дорогу Червоноград – Перетоки виділено 7 млн 200 тис грн. 6 млн. грн – це кошти з обласного бюджету, а 1 млн 200 тис грн. – це гроші районного бюджету. А загалом у 2018 році на районну програму «Дороги Сокальщини  на 2018-2020 роки” з районного бюджету було виділено 13 млн 900 тис грн.. « Районна рада всі свої зобов’язання виконала. Кошти передані місцевим радам, які в свою чергу, передали їх в ДП «Львівський облавтодор». Останні вирішують всі питання, які пов’язані із подальшим ремонтом доріг», – наголосив голова районної ради.

В результаті розмови активісти вирішили звернутись в ДП «Львівський облавтодор», щоб отримати всі необхідні документи з приводу ремонту дороги «Червоноград-Перетоки, а також зустрітись із головою ЛОДА.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.