Влада працює

Голова Сокальської районої ради Микола Пасько відвідав Карівську сільську раду

У середу, 24 жовтня голова Сокальської районої ради Микола Пасько відвідав Карівську сільську раду, де оглянув бюджетні установи, поспілкувався з активом села та сільським головою. В розмові, яка відбувалась в місцевій школі, взяли участь директор Карівської ЗШ І-ІІ ступенів  Леся Кушнір, керівник бібліотеки села Карів Надія Білоцеркович, секретар сільської ради Марія Леуш, член виконкому Людмила Матвеєва та громадський діяч Степан Івасейко.

Степан Івасейко художник, скульптор, жертводавець, автор меморіального комплексу, який збудований на місці спаленого села Іваньки, щороку є ініціатором організації тут патріотичного заходу. Проте, щоб залучити до його проведення якомога більше людей і особливо молоді, Степан Івасейко звернувся до влади району за допомогою. Микола Пасько пообіцяв сприяння з боку райради, щоб вшанування жертв спаленого села та похованих тут у братській могилі воїнів УПА, проходило на більш високому рівні.

Голова Сокальської районої ради Микола Пасько відвідав Карівську сільську радуЗокрема окрім різних організаційних питань, йшлось про видання додатковим тиражем книги Степана Івасейка «З вогню і крові», про виготовлення буклетів про село Іваньки та про один із найбільших боїв УПА з більшовицькими загарбниками, який відбувся на цьому місці 29 серпня 1944 року. Також було запропоновано для учнівської молоді проводити вишкільні табори з метою національно-патріотичного виховання, розробити екскурсійні маршрути місцями національно-визвольної боротьби.

Варто додати, що з селом Карів пов’язані імена таких відомих особистостей Сокальщини, як Василь Макух – учасник українського руху опору в СРСР та  Віктор Матюк – український композитор. Перший народився в цьому селі, а Віктор Матюк був парохом і тут похований. Тому під час розмови активісти села звернули увагу, що його могильний пам’ятник потребує реставрації.

Голова Сокальської районої ради Микола Пасько відвідав Карівську сільську радуОкрім того, 4 листопада 2018 року виповнюється 50 років з того дня, коли Василь Макух вчинив самоспалення. Карівська громада готується до вшанування і Микола Пасько пообіцяв допомогти  у вирішенні певних організаційних питань.

Також, представники Карівської громади розповіли про різні проблеми, які турбують їх односельчан і які потребують сприяння районної влади. Йшлось про відкриття в селі філії Сокальської школи мистецтв, допомогу багатодітній родині, придбання меблів для сільської бібліотеки тощо. На завершення голова райради Микола Пасько спільно з сільським головою Мирославом Кінасом та керівником бібліотеки Надією Білоцеркович оглянули приміщення школи, сільської ради, бібліотеки, Народного дому, дитячого садочка, а також побували на могилах Віктора Матюка та Січових Стрільців.

 

Голова Сокальської районої ради Микола Пасько відвідав Карівську сільську раду   Голова Сокальської районої ради Микола Пасько відвідав Карівську сільську раду

Голова Сокальської районої ради Микола Пасько відвідав Карівську сільську раду   Голова Сокальської районої ради Микола Пасько відвідав Карівську сільську раду

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.