Влада працює

Голова Представництва ЄС в Україні перевірив роботи по рекультивації Грибовицького полігону ТПВ

Голова Представництва ЄС в Україні оглянув компостувальну станцію, місце будівництва майбутнього сміттєпереробного комплексу та ознайомився, як проходить рекультивація Грибовицького полігону ТПВ

Як Львів вирішує проблеми зі сміттям і які сучасні проєкти реалізовує – ознайомився під час робочого візиту цими вихідними заступник Голови Представництва ЄС в Україні Ремі Дюфло. У суботу, 15 травня, посадовець відвідав першу в Україні компостувальну станцію, місце будівництва майбутнього сміттєпереробного комплексу та ознайомився, як проходить рекультивація Грибовицького полігону ТПВ.

Ремі Дюфло зазначив, що всі ці компоненти важливі та корисні для міста. Відтак, Європейський союз підтримує їх реалізацію через співпрацю з ЄБРР і грантові програми.

Також Ремі Дюфло додав, що здивований швидкими темпами реалізації проєкту Lviv Solid Waste.

У ЛКП «Зелене місто» додають, що посадовець був приємно вражений роботою компостувальної станції. А також відзначив важливість того, що майданчик, де будуватиметься сміттєпереробний завод, готовий до початку робіт, тож підрядник зможе відразу розпочинати будівництво, а не готувати територію до цього. Крім того, він висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю між Львовом і ЄС щодо імплементації найкращого світового досвіду у сфері поводження із ТПВ.

Нагадаємо, ЛКП «Зелене місто» за підтримки ЄБРР і європейських фондів реалізовує масштабний екологічний проект Lviv Solid Waste. Він передбачає запровадження європейських підходів до поводження із відходами. У тому числі, й рекультивацію Грибовицького полігону ТПВ і будівництво сміттєпереробного комплексу.

751349759
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.