Влада працює

Голова Сокальської міської ради прозвітував перед громадою за перші 100 днів роботи

Минули перші 100 днів роботи новоствореної Сокальської об’єднаної територіальної громади. Це невеликий термін, але вважаю, що в перші місяці роботи ми спрацювали результативно, заклали підґрунтя для стабільної роботи міської ради та позитивних змін, які мешканці громади побачать найближчими роками.

Про це повідомили у Сокальська міська рада – офіційна сторінка

БЮДЖЕТ-2021

За перший квартал 2021 року виконання місцевого бюджету склало 101,6%. Будемо працювати над тим, щоб перше півріччя ми закінчили ще краще, адже тоді вільні залишки зможемо скеровувати на розвиток громади.

УТВОРЕННЯ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ

Друге важливе завдання, з яким, я вважаю, ми впоралися – це створення нових та реорганізація діючих структурних підрозділів міської ради. Забезпечено ефективне функціонування Центру надання адміністративних послуг.

Проведено інвентаризацію майна колишніх місцевих рад з метою його раціонального використання для блага територіальної громади.

ДОРОГИ

На жаль, коштів на ремонт доріг у міському бюджеті недостатньо: закладено лише 1 млн. грн.. Надіємось на перевиконання бюджету, тоді зможемо перерозподіляти кошти на дороги.

Натомість, у 2021 році, майже 500 млн. грн. буде освоєно на капітальний ремонт дороги Жовква-Ковель на відтинку від села Острів до кордону з Волинською областю. В межах нашої ОТГ матимемо нову, якісну дорогу.

Додатково буде профінансовано 90 млн. грн. на облаштування дороги до прикордонного пункту пропуску «Угринів-Долгобичів». Також передбачено 35 млн. грн. з Державного бюджету на ремонт дороги Сокаль-Стоянів на відтинку Переспа-Тартаків (4,1км) та 15,3 млн. грн. – на завершення ремонту дороги Зубків – Переспа.

Минулого року Жвирківська селищна рада виділила 400 тис. грн. на ремонт дороги Жвирка-Завишень. Цього року з Державного дорожнього фонду додатково буде перераховано ще 1,6 млн грн.. Ремонтні роботи виконуватиме ПП «Рома».

Прикро, але при розподілі коштів обласного бюджету на ремонт доріг, Сокальщина цього року не отримала жодної гривні. Ми звернулися з листами до облдержадміністрації та обласної ради щодо виділення коштів на ремонт доріг Червоноград-Перетоки (на відтинку від с.Перетоки до повороту на с. Самоволя, до межі з Волинню) та Скоморохи-Роятин.

Найгіршим є стан доріг Тартаків-Княже та Тартаків-Лучиці. У другому півріччі на ці дороги за кошти ОТГ хочемо виготовити проєктно-кошторисну документацію.

ПУНКТИ ПРОПУСКУ

У плані заходів Кабінету Міністрів України з облаштування пріоритетних пунктів пропуску на 2021-2023 роки потрапив і пункт пропуску з Польщею у Варяжі. На 2021-й заплановано виконати роботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації на об’єктах, що ведуть до майбутніх пунктів пропуску «Белз» та «Варяж». Це дороги Белз – Великі Мости, а також дороги в межах нашої громади – Варяж- Бояничі та Варяж-Белз.

Сокальська міська рада прикладе максимум зусиль для відновлення роботи міжнародного пункту пропуску «Угринів-Долгобичів» та відкриття нового пункт пропуску у Варяжі.

КОМУНАЛЬНІ ПІДПРИЄМСТВА

Аудит роботи комунальних служб міста показав непростий стан справ у цій сфері. Більшість сокальчан мають індивідуальне опалення, тому комунальне підприємство «Сокальтеплокомуненерго» суттєво збиткове і має бути реорганізоване.

Працюємо також над питанням централізованого вивезення сміття з населених пунктів громади на сокальський полігон та ліквідацією стихійних сміттєзвалищ.

Маємо плани щодо створення бригади для виконання дрібних ремонтних робіт комунальних доріг.

ПРОЄКТИ

Цього року, за кошти Державного фонду регіонального розвитку, буде реконструйовано стадіон «Сокіл». Загальна вартість проєкту майже 30 млн грн. Також буде облаштований новий спортивний майданчик з наливним поліуретановим покриттям у селі Скоморохи. З обласного бюджету на нього виділено 1 млн. грн.

Сокальська громада взяла активну участь у конкурсі мікропроектів місцевих ініціатив Львівської обласної ради. Подано 56 заявок на участь, з яких 49 було зареєстровано та допущено до участі в конкурсі.

Зараз працюємо над тим, щоб перлина Сокальщини – Тартаківський палац – потрапив до списку об’єктів «великого будівництва». Обласна рада врахувала наше звернення та виділила з обласного бюджету 800 тис. грн. на виготовлення проєктно-кошторисної документації замку. Плануємо співфінансувати з міського бюджету 300 тис. грн. на ці роботи.

Напрацювали пропозиції щодо соціально-економічного розвитку дитячих дошкільних установ та передали їх народному депутату від нашого округу Юрію Камельчуку.

Також готуємо пропозицію на конкурс проектів регіонального розвитку на 2021 рік Львівської ОДА по реконструкції даху та системи тепло забезпечення, встановлення енергозберігаючих вікон у приміщенні військкомату.

Перші 100 днів на посаді міського голови – це можливість розібратися із станом справ, визначити пріоритети та напрямки роботи на наступні місяці. Усі разом – депутатський корпус, службовці міськради, небайдужі громадяни – маємо командно працювати для розвитку нашого краю.

315493924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.