Головна / Влада працює / I в Низах на Сокальщині вже є газ

I в Низах на Сокальщині вже є газ

На третій день Великодніх свят, у с. Низи відбулося урочисте відкриття підвідного газопроводу та запалення символічного факела. З цієї нагоди у церкві Воздвиження Чесного Животворящого Господнього Хреста настоятелі місцевих громад УГКЦ та УПЦ КП отець Ярослав та отець Юрій відправили молебень до Матері Божої. Отець Ярослав подякував усім, хто допомагав, щоб у селі було голубе паливо, зокрема сільському голові Галині Пагулі, яка в цей нелегкий час згуртувала громаду та зуміла віднайти кошти на проведення газопроводу.

Опісля на подвір'ї біля церкви ведуча Наталія Оліярник надала слово Ванівському сільському голові Галині Пагулі, яка розповіла про те, як у 2005 році розпочалися роботи по геодезії, а згодом виготовлення проектнокошторисної документації газопроводу, а невдовзі розпочалися роботи щодо його підведення. Вона подякувала громаді за терпіння та розуміння, районній владі  за підтримку, газовикам  за підведений газопровід. Тепер 155 дворів с. Низи зможуть користуватися блакитним паливом.

Привітали низівчан з підведенням довгоочікуванного блакитного вогника до села й гості  перший заступник голови РДА Павло Савчук, голова районної ради Ігор Дацюк, заступник голови правління ПАТ "Львівгаз" Роман Чайковський. Вони зазначили, що там, де є згода в громаді, й справи вирішуються набагато скоріше. На будівництво газопроводу було виділено 131 тис. грн. з державного бюджету та 345 тис. грн.  з місцевого. Окрім цього 342 тис. грн. зібрала громада села. Підрядникдиректор ТзОВ "Лікоінвест" Володимир Кожушко подякував сільській раді за співпрацю та належні умови для робітників під час проведення газопроводу, протяжність якого становить 11 км 533 м. І побажав, щоб голубий вогонь був у кожній хаті й приніс тепло, затишок та комфорт у оселі низівців. І ось нарешті настала довгоочікувана мить запалення символічного факела. Цю почесну місію виконали Ванівський сільський голова Галина Пагула, заступник голови правління ПАТ "Львівгаз" Роман Чайковський, директор ТзОВ "Лікоінвест" Володимир Кожушко. Отець Юрій освятив новозбудований газопровід і благословив жителів села та гостей. Опісля церковний хор виконав пасхальні пісні.

На урочистому відкритті підвідного газопроводу була присутня й депутатмажоритарник районної ради від Ванівського виборчого округу Катерина Захаревич.

Мирослава ОГОРОДНИК,
секретар Ванівської сільської ради.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eighteen + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!