Влада працює

Як це – вперше скористатися кріслом колісним: особлива екскурсія у Superhumans Center. Відео

Учасниками стали два десятки представників влади та бізнесу Львівщини

Напередодні, 9 серпня, власники бізнесів та представники влади на Львівщині спробували пересуватися на колясках. Такий експеримент у стінах Superhumans Center організували вперше.

До клініки завітали близько двох десятків представників влади та бізнесу: готельєри, представники торгових центрів, аптек, заправок. Для них організували спеціальну екскурсію на кріслах колісних. Усе заради того, аби вони на собі відчули, з якими бар’єрами стикаються люди з інвалідністю.

«Інвалідність – не вирок. Хочу, щоб кожна людина у нашій державі займалася улюбленою справою, любила свою сім’ю, виховувала дітей, реалізовувалася так, як їй до вподоби, і була щасливою, що живе в Україні. Без бар’єрів та дискримінації. Дякую Superhumans Centеr за те, що акцентуєте увагу на тому, що справді має значення, і потребує нашого розуміння й дій вже тепер», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Такий експеримент організували вперше, однак на цьому в Superhumans Center зупинятись не збираються, адже найголовніше зараз – побудувати в Україні повністю безбар’єрне суспільство.

Детальніше про захід читайте за посиланням, а також дивіться у відео.

Голос Сокальщини на GoogleNews