Влада працює

В Червонограді відхилено дешевші пропозиції місцевих фірм по ремонту шкіл та стадіону

На даний час відбуваються тендери на реконструкцію з добудовою школи № 6 в смт. Гірник та тендер на реконструкцію спортивного комплексу Шахтар в м. Червоноград.

Замовником відхилені економічно вигідніші пропозиції, натомість переможцем по двох тендерах обрано Львівську фірму ТОВ «Шлях».

По реконструкції з добудовою школи № 6 в смт. Гірник пропозиція даної фірми дорожча на 1 245 000,00 грн. Лише подумайте – один мільйон двісті п’ятдесят тисяч гривень. І це в той час, коли наші діти взимку навчаються в класах, де температура не перевищує 8-10 градусів, а відділ освіти заявляє, що в нього немає 50-100 тисяч на ремонт опалення.

Як же так, пане міський голово, нашій освіті не потрібні додаткові 1 250 000,00 гривень?

Аналогічна ситуація по об’єкту «Реконструкція спортивного комплексу «Шахтар» в м. Червоноград», де замовником відхилено всі дешевші пропозиції місцевих фірм, а переможцем обрано ту ж саму Львівську фірму ТОВ «Шлях» пропозиція якої дорожча на 1 090 000,00грн., і в даному випадку теж хочеться задати запитання міському голові м. Червоноград: « Невже, пане Залівський, в Червонограді відремонтовані всі дороги і Вам не потрібні додатково один мільйон дев’яносто тисяч?»

Дивно з якою наглістю це все роблять наші місцеві чиновники. Вони відхиляють дешевші пропозиції через відсутність в ній копії диплома про вищу освіту в заступника директора, а обирають фірму в якої більше десятка порушень і невідповідностей тендерній документації і, яка при цьому на 5- 10% дорожча. В даному пості я розміщу посилання на дані тендери в системі Prozorro де всі небайдужі громадяни зможуть побачити це свавілля місцевої влади.

В підсумку даного поста задаюсь запитанням для чого загинули люди на Майдані, якщо корупція на місцях не знає меж і чиновники відчувають повну безкарність своїх дій?

Посилання на тендер по школі – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-05-25-001773-a/ . Посилання на тендер по спортивному комплексу «Шахтар» –https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-05-30-000313-c/ Прошу максимально поширити даний пост

Юрій Гавілей

Голос Сокальщини на GoogleNews