Влада працює

Iнформація Львівської ОДА неповна, неточна і недостовірна

Львівська ОДА на своєму сайті  розмістила інформацію, яка не відповідає дійсності. Так під заголовком "Сокальська районна рада займається політиканством" щодо рішення сесії про висловлення недовіри голові Сокальської районної державної адміністрації Наталії Карташовій, не наводяться причини висловлення недовіри. А це не тільки відмова звітуватись перед районною радою про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку за І півріччя 2012 року (а не дев”ять місяців), яка під загрозою невиконання, а й незаконне невиконання рішення районної ради №292 від 22.08.2012 року "Про внесення змін до районного бюджету Сокальського району на 2012 рік, делегованих повноважень та інші порушення чинного законодавства.

Н. П. Карташова і до призначення головою РДА працювала заступником голови і відповідальність з неї ніхто не знімав. А що мається  на увазі під кардинальним покращанням та вдосконаленням роботи? Ігнорування рішеннями районної ради в межах делегованих повноважень?  Ріст заборгованості по виплатах заробітної плати ? Несвоєчасне освоєння  коштів бюджетних призначень районного бюджету та субвенцій обласного та державного бюджетів органами виконавчої влади на ремонт комунальних доріг, по програмах мікропроектів? Незадоволення громадян роботою представника Партії регіонів, оцінку якої дано на виборах народних депутатів 28 жовтня?

Політичні сили, представлені в Сокальській районній раді, з виборчого процессу вийшли гідно. Цьому свідчення результати виборів. А Львівська ОДА спочатку мала б вивчити причини і першоджерела прийняття відповідних рішень районною радою, звернути увагу на виконання статей 1-3, 12, 29, 34-36 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону "Про місцеве самоврядування  в Україні" головою Сокальської РДА у відповідності до надісланих рішень районної ради.

Звітуватись голова райдержадміністрації на вимогу депутатів перед громадою повинен. В інакшому випадку це – неповага до депутатів, місцевого самоврядування. Звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку за дев”ять місяців 2012 року, делегованих повноважень, є надія, що депутати районної ради почують і зможуть внести свої корективи. Делеговані повноваження до цього зобов’язують. А вони можуть бути переглянуті. 

Подання прес-службою Львівської ОДА неповної, неточної і недостовірної інформації, яка надана односторонньо зацікавленою стороною, не сприяє піднесенню відповідальності органів виконавчої влади всіх рівнів, забезпеченню взаємодії з органами місцевого самоврядування та вводить в оману мешканців району.
 

Володимир ЧУБ,
заступник голови Сокальської районної ради.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.