Влада працює

Яворівська лікарня отримала медичний вантаж

3 квітня, заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко в межах робочої поїздки на Яворівщину передав медичний вантаж із засобами захисту для медиків Яворівської центральної міської лікарні та проінспектував стан готовності лікарні до приймання пацієнтів з коронавірусом.

Медичний вантаж містив: медичні респіратори, медичні маски посилені, медичні костюми біозахисту, рукавиці, термометри, фільтри для апаратів ШВЛ, розхідний матеріал для пульсоксиметрів, 100 експрес-тестів для визначення COVID-19 КНП “Яворівська районна ЦРЛ” є однією із тих лікарень в області, які нестимуть основне навантаження у лікуванні хворих на цю недугу.

Під час зустрічі з першим заступником головою Яворівської райдержадміністрації Віталієм Денегою, головою районної ради Володимиром Сичаком, секретарем Яворівської міської ради Ольгою Созанською, заступником голови районної ради Володимиром Мацелюхом, яка відбулася за участю директора районної центральної лікарні Михайла Дмитріва, заступник голови ЛОДА Іван Собко наголосив на важливості координації спільних дій усіх гілок влади та відповідних підрозділів для забезпечення необхідних умов для лікування хворих.

«Люди не можуть зрозуміти, чому забороняють іти у парки, ліс, тоді  почитайте постанову 255.  Тільки коли  кожен зрозуміє, що ситуація серйозна і потрібно дотримуватись правил тоді буде все добре, і ми разом зможемо пережити цього ворога» – наголошує Іван Собко

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.