Влада працює

Із резервного фонду Львова виділили кошти для проведення ремонтних робіт у 20 будинках

Сьогодні рішенням виконавчого комітету «Про виділення коштів з резервного фонду бюджету Львівської міської територіальної громади» виділено кошти Галицькій, Личаківській, Шевченківській районним адміністраціям, департаментам житлового господарства та інфраструктури та адміністративних послуг для проведення аварійно відновлювальних робіт у 20 будівлях та видалення гостро аварійних дерев.

Зокрема, Галицькій районній адміністрації виділяють кошти:

1. На проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів даху житлового будинку № 13 на вул. П. Куліша у м. Львові – 99 211 грн.

2. На проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів даху житлового будинку № 8 на вул. Пильникарській у м. Львові – 92 596 грн.

3. На проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів даху житлового будинку № 13 на вул. Городоцькій у м. Львові – 260 040,78 грн.

4. На проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів даху житлового будинку № 7 на пл. Старий Ринок у м. Львові – 178 408 грн.

5. На проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів даху житлового будинку № 27 на вул. Б. Хмельницького у м. Львові – 395 811,05 грн.

6. На проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів даху житлового будинку № 63 на вул. Городоцькій у м. Львові – 216 507,17 грн.

7. На проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів даху житлового будинку № 1 на пр. В. Чорновола у м. Львові – 237 106 грн.

8. На проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів даху житлового будинку № 1 на вул. П. Куліша у м. Львові – 149 682,83 грн.

9. На проведення невідкладних робіт з видалення гостро аварійних дерев на території Галицького району м. Львова – 920 000 грн.

10. На проведення невідкладних робіт з відновлення мистецько-архітектурної скульптурної композиції українським бійцям Листопадового Чину на території Галицького району м. Львова за адресою: вул. Городоцька, 40 – 410489 грн.

Личаківській районній кошти:

1 На проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів шатрової покрівлі житлового будинку № 7 на вул. Перехід у м. Львові – 248 648 грн.

2. На проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів м’якої покрівлі житлового будинку № 28 на вул. Й. Коциловського у м. Львові – 163 409,56 грн.

3. На проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів шатрової покрівлі житлового будинку № 10 на вул. Пекарській у м. Львові – 665 560 грн.

4. На проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів даху житлового будинку № 14 на вул. І. Вишенського у м. Львові – 274 772,48 грн.

5. На проведення невідкладних робіт з видалення гостро аварійних дерев на території Личаківського району м. Львова – 502 507 грн.

Шевченківській районній адміністрації:

1 На проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів даху житлового будинку № 14 на вул. Жовківській у м. Львові – 475 905 грн.

2. На проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів даху житлового будинку № 137 на вул. Б. Хмельницького у м. Львові – 479 508 грн.

3. На проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів даху житлового будинку № 12 на вул. Волинській у м. Львові – 296 176 грн.

4. На проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів даху житлового будинку № 139 на вул. Б. Хмельницького у м. Львові – 1 020 446 грн.

5. На проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів даху житлового будинку № 10 на вул. Зустрічній у м. Львові – 299 909 грн.

6. На проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів даху житлового будинку № 74 на вул. Б. Хмельницького у м. Львові – 288 071 грн.

7. На проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану підпірної стінки біля житлового будинку № 14 на вул. В. Щурата – 1 014 167 грн.

Департаменту житлового господарства та інфраструктури виділили кошти в сумі 2836832 грн. для проведення невідкладних робіт з відновлення вуличного освітлення на території м. Львова.

Також додатково виділили кошти департаменту адміністративних послуг на проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт із виведення з аварійного стану даху адміністративної будівлі.

Рішення прийняли з редакційними правками.

Джерело

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.