Головна / Влада працює / Через бюрократію мешканці Сокальщини ще не скоро зможуть побачити ремонт доріг

Через бюрократію мешканці Сокальщини ще не скоро зможуть побачити ремонт доріг

До Сокальської райдержадміністрації надійшло звернення мешканців м. Червонограда, смт. Гірник, сіл Сілець та Межиріччя щодо ремонту дороги Р15 та вжиття заходів з організації проведення державних закупівель з одним учасником. Оскільки замовником на здійснення державних закупівель на послуги з ремонту цієї дороги є Служба автомобільних доріг у Львівській області, Сокальська райдержадміністрація звернулася до начальника служби Юрія Лазаренка з листом щодо можливості застосування процедури здійснення державних закупівель, яка б дозволила в найкоротші терміни визначити підрядника по вказаному об’єкту та приступити йому до виконання робіт, наголосивши, що важливим для Сокальського району буде той факт, коли підрядник буде зареєстрований на території району. На свій лист Сокальська райдержадміністрація отримала відповідь від Ю. Лазаренка, текст якої подаємо повністю:

Служба автомобільних доріг у Львівській області розглянула Вашого листа від 21.05.2014 р. №104/0227 (за вх. 1267 від 02.06.2014 р.) та повідомляє наступне.

Постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2014 р. №169 «Деякі питання використання у 2014 році коштів, залучених у 2013 році під державні гарантії Державним агентством автомобільних доріг» затверджено перелік об`єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення, а саме поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Ковель – ВолодимирВолинський – Червоноград – Жовква, Львівської області.

Відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель» №1197VII від 10.04.2014 р. із змінами і доповненнями, Службою автомобільних доріг у Львівській області затверджено документацію конкурсних торгів та розпочато процедуру відкритих торгів на закупівлю послуг з поточного ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Ковель – ВолодимирВолинський – Червоноград – Жовква, Львівської області (ділянка в межах м. Червоноград, смт. Гірник, с. Межиріччя та с. Сілець). Інформацію про дану закупівлю подано для оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу з питань закупівель.

Статтею 39 вищезазначеного Закону визначено умови застосування переговорної процедури закупівлі.

Одночасно повідомляємо, що відповідно до даного Закону закупівлі здійснюються за такими принципами, як добросовісна конкуренція серед учасників, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, об`єктивна та неупереджена оцінка пропозицій конкурсних торгів….

На підставі вищевикладеного, відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель», Службою автомобільних доріг у Львівській області застосовано основну процедуру закупівлі – відкриті торги. Орієнтовна дата розкриття пропозицій конкурсних торгів – 18.07.2014 р.

Голова Сокальської райдержадміністрації Олег Кожушко, за сприяння народного депутата України Степана Курпіля звернулися до голови Державної казначейської служби України з проханням виокремити кошти в сумі 4,5 млн. гривень, які Постановою КМУ виділені на ремонт дороги Р15 на ділянці КМ 123+00 – КМ 129+00 протяжністю 6 км, яка є найбільш аварійною. Це дасть змогу не допустити соціальної напруги в регіоні.

Любов ЛУЦІВ, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сокальської РДА.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

9 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!