Влада працює

До погодних змін готові!

Люди здавна навчилися передбачати погоду в Мінську та інших містах , спостерігаючи за тваринами , рослинами , прислухаючись до своїх внутрішніх відчуттів , самопочуттю в цілому. При зміні будь-яких погодних факторів люди , які залежні від цих змін , відчувають біль в суглобах , голові , відчувають постійний стрес , страждають від безсоння та інше.

Точний прогноз погоди допоможе вам взяти парасольку , коли дощику начебто зовсім не намічалося , одягнутися тепліше , скорегувати свої плани , спланувати важливі перельоти та інше.

Звичайно ж , вплинути на погоду вам не вдасться , а ось знизити її вплив цілком можливо , особливо , якщо ті чи інші погодні зміни загрожують стану вашого здоров'я.

Починати боротися з погодою потрібно активно. Насамперед необхідно звикнути починати свій день з загартовування – обливання холодною водою , прийняття контрастного душу. Також необхідно зміцнювати імунітет за допомогою вживання вітамінів. Якщо погода Молодечно регулярно змінюється , то під час загострень потрібно знизити будь-які види активностей – розумових , фізичних . Більш уважно потрібно підійти до питання харчування. Обов'язково слід виключити з раціону гостру і жирну їжу , забути про спиртних напоях , гарненько висипатися і більше перебувати на свіжому повітрі.

Найнебезпечнішими погодними факторами для метеозалежних людей є магнітні бурі. У цей час у людей з підвищеним холестерином , страждаючих від ожиріння підвищується в'язкість крові – все це здатне викликати інсульт та інфаркт . Магнітні бурі зазвичай передбачають за 2-3 дні , тому в ці періоди не потрібно перевтомлюватися і слід вживати лікарські препарати.

Погода може бути передбачена , якщо гарненько спостерігати за тваринами , комахами , які здатні передбачати будь-які погодні зміни . Приміром , перед дощем краби і раки виповзають з води на сушу , бджоли не вилітають зі своїх вуликів , метелики ховаються крилами , бабки літають дуже низько і цілими зграйками .

Гарну погоду можна чекати , якщо жаби сильно квакають , коники скрекочуть , павуки плетуть павутини. Крім того , відмінно передбачають погоду з тваринами , зокрема кішка. Якщо ваш Васька , Кузька або Муська спить черевом догори і , розкинувши лапки , то погода буде відмінна , тепла , якщо згорнувся калачиком , то чекати холодів .

Подібного роду спостереження допоможуть вам зорієнтуватися в погоді лише на короткий проміжок часу , якщо вам потрібні тривалі прогнози , то краще вдатися до інших способів . Якщо ви будете знати , які погодні зміни настають , то ви зможете до них заздалегідь підготуватися , а той , хто попереджений , той озброєний .

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.