Влада працює

Карантинні обмеження на Сокальщині продовжено до 22 квітня

У Сокальській міській раді під головуванням міського голови Сергія Касяна відбулося сьоме засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. З питання “Про вжиття додаткових заходів з попередження поширення гострої респіраторної хвороби Covid-19 та недопущення її спалахів” доповіли головний лікар Сокальської лікарні Роман Швед та заступник міського голови Володимир Огінський.

Про це Голосу Сокальщини стало відомо у Сокальській міській раді.

За словами Романа Шведа, ситуація з коронавірусом в Сокальській ОТГ контрольована, спостерігається незначний спад госпіталізованих хворих. Станом на ранок 16 квітня у ковідному відділенні перебуває 55 хворих, з них четверо – у реанімації, 1- на ШВЛ. Коронавірус в третій хвилі пацієнти переносять значно важче, лише за останню добу померло четверо пацієнтів. Тому і надалі потрібно вживати заходи до зменшення поширення коронавірусної інфекції.

Володимир Огінський зазначив, що щоденно моніторять ситуацію в освітніх закладах, думки директорів шкіл та дитсадочків розділилися, одні хочуть навчатися дистанційно, інші хочуть відновити навчання у школах.

Комісія вирішила продовжити карантинні обмеження “червоної зони”, які діють на території Сокальської міської ради — до 22 квітня.

Рекомендовано керівникам закладів загальної середньої освіти та НВК проводити дистанційне навчання, а керівникам закладів дошкільної освіти призупинити відвідування закладів у випадку зниження рівня відвідування менше 50%.

“Про стан організації заходів щодо запобігання пожежам в природних екосистемах” доповідав начальник 22 ДПРЧ ГУ ДСНСУ в Львівській області Роман Винниченко. Він зазначив, що у зв’язку з покращенням погодних умов збільшилася кількість пожеж в природних екосистемах.

Комісія вирішила, що необхідно активізувати роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання вимог пожежної безпеки, утворити рейдові групи, які будуть здійснювати заходи щодо попередження пожеж на території Сокальської міської ради.

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.