Влада працює

Керівники Сокальської районної ради провели виїзну нараду в селі Забужжя

4 січня голова Сокальської районної ради Микола Пасько та його заступник Василь Бойко провели виїзну нараду щодо функціонування дитячої дошкільної установи та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в селі Забужжя Опільської сільської ради.

Спершу очільники райради завітали в місцевий дитячий садок, де спільно із директором Оксаною Семенюк та головою Опільської сільської ради Андрієм Дмитрівим оглянули приміщення, у яких займаються діти, а також харчоблок та ознайомилися з організацією навчально-виховного процесу. За словами, Оксани Семенюк, на даний час дитячий садок у Забужжі відвідують 47 дітей, тут функціонує дві різновікові групи. Дітей обслуговують 9 працівників, які створили їм затишну, домашню атмосферу. Керівники району поспілкувалися з персоналом та вихованцями дошкільного закладу. Оксана Семенюк поділилась своїми планами щодо розвитку дитячого садка. Зокрема керівник планує Керівники Сокальської районної ради провели виїзну нараду в селі Забужжявзяти участь в обласному конкурсі мікропроектів щодо встановлення ігрового майданчика. Водночас голова райради звернув увагу на необхідність утеплення та ремонту санвузлів дитячого садочка.

Після цього Микола Пасько та Василь Бойко, а також директор комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» Микола Мисак відвідали Забузьку ЗШ І-ІІІ ступенів. Директор навчального закладу Ольга Айриш у спілкуванні із керівниками розповіла про проблеми, які існують у школі: це відсутність актового залу, потреба у додаткових приміщеннях. Очільники райради оглянули класну кімнату, обладнану за програмою Нової української школи, стан інших навчальних класів, побутових приміщень, їдальні, відремонтовані санвузли, а також друге крило школи, яке перебуває в аварійному стані.

 

Керівники Сокальської районної ради провели виїзну нараду в селі Забужжя  Керівники Сокальської районної ради провели виїзну нараду в селі Забужжя  Керівники Сокальської районної ради провели виїзну нараду в селі Забужжя

 

Керівники Сокальської районної ради провели виїзну нараду в селі Забужжя  Керівники Сокальської районної ради провели виїзну нараду в селі Забужжя  Керівники Сокальської районної ради провели виїзну нараду в селі Забужжя

Присутні обговорили можливість створення на базі Забузької школи навчально-виховного комплексу, що дасть можливість об’єднати садок та початкову школу.

На завершення Микола Пасько запропонував директору дитячого садочка та голові Опільської сільської ради підготувати кошториси на ремонт санвузлів і на встановлення ігрового майданчика.

Директору Забузької ЗШ І-ІІІ ступенів та керівнику «Центру з обслуговування закладів освіти Сокальського району» було дано доручення перевірити наявність правовстановлюючих документів на школу та акти виконаних робіт на попередні ремонти. Це дасть можливість визначити технічні завдання щодо виготовлення документів для проведення ремонту необхідних приміщень.585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.