Влада працює

Керівником Червоноградської міської лікарні призначено Ігоря Грондзаля

Конкурс на заміщення вакантної посади директора КП “Центральна мiська лiкарня Червоноградської мiської ради” відбувся минулого понеділка у сесійній залі Червоноградської міської ради. Крім шести членів конкурсної комісії, конкурсну пропозицію Ігоря Грондзаля, який був єдиним кандидатом, який подав документи на участь у конкурсі. Його мали змогу вислухати представники громади, громадські активісти. Крім того, була он-лайн трансляція.

Ігор Грондзаль має великий досвід керівника лікувального закладу – Червоноградської ЧЦМЛ. Він зі знанням справи окреслив сьогоднішній її стан, зазначаючи як сильні, так і слабкі сторони. Представив план розвитку Центральної міської лікарні на рік і на більш віддалену перспективу. Також відповів на численні запитання членів конкурсної комісії, які стосувалися зокрема адміністрування закладу, так і його особисто.

За призначення Ігоря Грондзаля директором КП “Центральна мiська лiкарня Червоноградської мiської ради” проголосували п’ятеро членів конкурсної комісії, один голос був проти.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.