Влада працює

Кількість поховань на кладовищах Львова з початку року суттєво збільшилась

Кількість поховань на кладовищах Львова з початку року суттєво збільшилась, у порівнянні із аналогічним періодом 2020 року. Зокрема, за інформацією ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядовий послуг», у місті значно зросла кількість поховань померлих через пневмонію. Так, якщо минулого року у період із січня по березень було поховано 15 людей, що померли від пневмонії, то цього року ця кількість зросла до 70. Також на львівських кладовищах з початку року вже поховано 166 людей, що померли через коронавірусу.

«Станом на сьогоднішні збільшується кількість захворювань на COVID-19. Відтак, збільшується кількість і поховань, у зв’язку із тим, що люди вмирають від коронавірусу. Ми маємо на сьогодні цифри, які вражають у негативному сенсі, тому що кількість поховань у нас значно збільшилась і від пневмонії, і від COVID-19, і загальна кількість поховань є набагато більшою.

Я б хотіла сказати, що якщо ми у 2020 році за день ховали 18-22 людей, то тепер, починаючи від грудня, січня, лютого, березня, ми ховаємо по 30-35 людей. Але треба також зважити, що, я думаю, кількість свідоцтв про поховання є більшою, тому що людей також ховають і в селах, які є біля міста Львова. Тому це є тільки статистика поховань, яка є в місті. Але навіть вона є невтішною.

Якщо порівнювати перший квартал минулого року і цього, то кількість поховань у нас збільшилась на 266 людей. Тобто ми поховали більше людей, ніж у 2020 році.

Наступне – поховання померлих від пневмонії, у порівнянні із минулим роком, збільшилось на 55 людей: було 15 осіб у першому кварталі 2020 року, натомість у 2021 році – 70. До того ж, хворих на COVID-19 у 2021 році є похованих 166 людей, а у 2020 році за перший квартал не було жодної людини, яку ми ховали, яка померла від коронавірусу», – зазначила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Нижче подаємо детальнішу інформацію щодо поховань на кладовищах міста.

Джерело

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.