Головна / Влада працює / Коли влада наведе лад?!

Коли влада наведе лад?!

27 липня 2013 року відбулася зустріч голови Сокальської райдержадміністрації Наталії Карташової та керівника апарату Марії Христинич з жителями вул. Б. Хмельницького селища Жвирка. Прийшли на зустріч і молоді, і ті, кому за вісімдесят. Йшли з надією, що врешті будуть вирішені проблеми жителів цієї вулиці.

Йшла мова про ряд проблемних питань, які вже тривалий час не вирішувалися. Основними з них були: аварійний стан асфальтного покриття дороги, прийняття заходів, які б запобігали подальшому її руйнуванню і прилеглих житлових будинків. Вже 31 липня скликали нараду, де посадовці розглядали скаргу жителів Жвирки. Головуюча, керівник апарату РДА Марія Христинич, відкриваючи нараду, звернулася до присутніх: "Ви що хочете, щоб мешканці Жвирки влаштували вам другу Врадіївку?"

У протоколі наради записано конкретні завдання, відповідальні особи і терміни виконання. Такий початок вселяв надію і сподівання. Жителів Жвирки – почули. Але далі – як завжди, рішення – під сукно і забули.

9 грудня минулого року на засіданні Громадської ради Марія Христинич обурювалася: " Нині морально хворе суспільство і Сокаль не виняток… Ну що таке робиться з людьми на Сокальщині?" (про це писав "Голос з-над Бугу"). Дозвольте, п. Маріє, з Вами не погодитися. Чого судите ціле суспільство і усіх сокальчан? Просто жителям Сокальщини увірвався терпець, набридла бездіяльність райдержадміністрації й інших місцевих органів влади. Людям не байдуже майбутнє дітей і внуків. Скільки ще звертатимемося до райдержадміністрації, як до органу державної влади: коли наведете порядок на мості через Західний Буг (знак обмеження ваги транспорту і ремонту пішохідної доріжки); коли наші діти врешті зможуть спокійно спати вночі, не прокидаючись від страшного гуркоту великогабаритних вантажівок; хто буде нести відповідальність, якщо міст, не дай Боже, зруйнується; коли ж, врешті, відремонтують перила на ньому? Ми нагадуємо про свої проблеми вам ще з 2010 року, просимо допомогти. І що? Коли ж буде ліквідовано "автодром" на вулиці Б. Хмельницького?

Проїжджа частина вулиці Б. Хмельницького через відсутність водовідведення просіла на 30-40 см, через що вода затоплює льохи помешкань жителів Жвирки. На жаль, селищну раду ця проблема не хвилює, і місцева влада людей не чує.

І наостанок. Запрошую керівників РДА у будь-який робочий день завітати до нас з 8 до 9 год. ранку на перехрестя вулиць біля церкви. Візьміть, будь ласка, селищного голову, і ви побачите як діти до школи та дитсадку через ті калюжі і вибоїни дорогу переходять. І саме на цьому перехресті ви зрозумієте, чому люди кричать: "Ганьба!"

Від імені жителів вул. Б. Хмельницького селища Жвирка:
Оксана РЯБОВА, депутат Жвирківської селищної ради,
Ярослав ГУСАК, Софія РУДЬ, Марія БАРАН, Йосип КУЛИК, Роман ЦЬОХ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

10 − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!