Головна / Влада працює / Контролюватимемо питання присвоєння звання “Мати-героїня”

Контролюватимемо питання присвоєння звання “Мати-героїня”

Жінки, які народили та виховали п’ять і більше дітей, завжди користувалися повагою в Україні. Недарма законодавство передбачає присвоєння їм почесного звання "Матигероїня", яке також дозволяє отримувати і деякі пільги. Однак на шляху до цього почесного звання доводиться зустрічатися з байдужими людьми та халатністю службовців.

Питання присвоєння звання "Мати  героїня" жінкам Сокальського району я піднімала вже декілька разів, як перед райдержадміністрацією, так і на сесії Львівської обласної ради.

Під час особистих прийомів громадян чомусь найбільше нарікань та звернень надходить на адресу байдужих та безвідповідальних чиновників, які сидять у кабінетах райдержадміністрації та облдержадміністрації. До мене, як до депутата, неодноразово зверталися жінки із проханням допомогти у присвоєнні звання "Матигероїня", а також знайти документи в архівах району та області, зібрати різні довідки. У спілкуванні жодна з жінок не сказала, що гроші їй потрібні для власних потреб. У них одна мрія  допомогти своїм дітям. Можливо, чиновники, легко обіцяючи допомогу, й гадки не мають, що прості сільські люди, а особливо такі жінки, розраховують, що держава дотримає слова.
Неправдою було б сказати, що допомогу не виплачують. Її виплачують, але, на жаль, дехто мусить чекати її декілька років. Саме таким жінкам ми хочемо допомогти.

Бо незрозумілою є ситуація, коли голова сільської ради забув завезти нагородні листи до району, потім документи рік лежать з незрозумілих причин у РДА і ще більще року  в облдержадміністрації. За цей час половина документів, справ пропадає. Кому вистачає сил та нервів збирають вдруге чи втретє, а ще гірше  знедолені матері ідуть з життя, не дочекавшись звання, яке їм по праву належить. І все, зауважте, через безвідповідальне ставлення держслужбовців. І нікого жодного разу не покарали чи притягнули до дисциплінарної відповідальності за невиконання своїх  прямих обов’язків. Таких випадків можна навести багато, коли державні чиновники так вирішують чиюсь долю, бо звичною стала безвідповідальність та безкарність, яка побутує в коридорах влади.

У зв’язку із цим питання присвоєння звання "Мати-героїня " будемо контролювати і протягом лютого 2012 року щовівторка та щочетверга проводитимемо прийом жінок, які потребують допомоги у вирішенні питання присвоєння звання "Мати героїня", готуватимемо списки та клопотання за участю депутатів Верховної Ради.

Запрошуємо приходити до депутатської приймальні ПП "Фронт змін" за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицького 45, тел. 73774. Графік роботи – 10.00 год.  15.00 год.

Ганна КОСТЮК,
 депутат  Львівської обласної ради.  
     

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

20 − nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!