Головна / Влада працює / Координувати дії, щоб був порядок

Координувати дії, щоб був порядок

З ініціативи керівництва Асоціації сільських, селищного голів місцевих рад у Сокальському районі їх голови зібралися на нараду, аби визначитися, як жити і працювати у нинішній непростий для України час. Про те, що ситуація у Сокальському районі контрольована і в усіх населених пунктах створюють загони самооборони, цілодобово працюють штаби національного спротиву і самооборони у Сокалі, говорив голова Сокальської районної ради, голова Штабу національного спротиву Ігор Дацюк. Він, зокрема, розповів, що автобуси з сокальчанами щодня виїжджають до Києва: везуть засоби захисту, медикаменти, харчі. Сокальчанам, які отримали поранення, надали кваліфіковану медичну допомогу, кошти на медикаменти, лікування виділили з Штабу національного спротиву.

Заступник голови районної ради Володимир Чуб ще раз нагадав присутнім про те, що сокальська міліція з народом і допомагає нести патрулювання на території району, а одинадцять працівників райвідділу поїхали до Києва.

Член Штабу національного спротиву Василь Бойко повідомив присутнім телефони, за якими можна цілодобово зв`язуватися з черговими у штабах національного спротиву та самооборони.

Керівник Штабу Сокальської районної самооборони Василь Смолинець пояснив головам місцевих рад, як створювати загони самооборони у містах і селах, брати туди людей серйозних, відповідальних і координувати дії з районним штабом.

Голови місцевих рад висловили свою підтримку мітингувальникам на Майдані і засудили дії влади, насамперед, Януковича, який давав злочинні накази стріляти у мирних людей, висловили жаль за загиблими. Тудорковицький сільський голова Іван Чернієвський підкреслив, що нині єдиними представниками влади у нашому районі є Сокальська районна рада і її треба підтримувати. Варязький сільський голова Юрій Городько вів мову про те, що на прикордонній території району вже давно створено громадські формування, які за потреби виходять на чергування і пильнують, щоб ніхто з чужих не добирався до кордону, і тепер це – готові загони самооборони. Перв`ятицький сільський голова Богдан Сорока повідомив, що мешканці сіл цієї сільської ради знову збирають кошти для постраждалих на Майдані у Києві.

Далі нараду вели голова та заступник голови Асоціації сільських та селищних рад Сокальщини Володимир Черечін та Віктор Притулко. Голова Лучицької сільської ради Володимир Черечін запропонував усім разом обговорити робочі питання, щоб узгоджено, скоординовано діяти далі. Голова Волсвинської сільської ради Віктор Притулко зачитав Звернення місцевих голів до громад Сокальщини, у якому відображена позиція територіальних громад щодо ситуації, яка є нині в державі, а також ознайомив присутніх з рішенням про виконання статті 5 Конституції України, яке було прийняте на позачерговій сесії Волсвинської сільської ради. Юридичне обгрунтування цього рішення дала керуюча справами районної ради Любов Ребрина.

Оксана ПРОЦЬ. 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!