Влада працює

Коштів на відшкодування виплачених сум за продане молоко на Сокальщині немає

Нещодавно в редакцію газети «Голос з-над Бугу» надійшов лист від мешканця Угнова Василя Музики, який звернувся від імені молокоздавачів міста з проханням пояснити, як буде надаватися дотація громадянам за продане молоко переробними підприємствами. Досі дана дотація товаровиробникам не виплачувалася.

Роз’яснити, як це відбуватиметься, редакція попросила головного спеціаліста відділу виробництва, переробки та маркетингу продукції рослинництва та тваринництва управління агропромислового розвитку Сокальської РДА Віктора Федюка. Ось що він сказав:

– Постановою Кабінету Міністрів України №523 від 27 квітня 2011 р. затверджено «Порядок нарахування податку на додану вартість, що сплачується до державного бюджету переробним підприємствам за реалізовані ними молоко, молочну сировину та молочні продукти…» та постановою Кабінету Міністрів від 2 березня 2011 р. №181 затверджено розмір даної дотації. Відповідальним виконавцем та головним розпорядником бюджетних коштів є Міністерство Агрополітики України. Дотація за молоко надається на безповоротній основі сільськогосподарським товаровиробникам і фізичним особам за кілограм молока у перерахунку на базисну жирність. Розмір дотації для крупнотоварних підприємств становить 0,35 грн., для фізичних осіб – 0,30 грн. Для оформлення документів приватним особам, котрі здають молоко, необхідно представити на вимогу молокопереробного підприємства довідку, видану місцевою радою про наявність корів, копію паспорта про їх ідентифікацію, копію паспорта особи, копії довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків та про відкриття поточного рахунку в установі банку. У відповідності до порядку, затвердженого постановою №523, дотацію повинні виплачувати молокопереробні підприємства із спеціального фонду державного бюджету. Відшкодування виплачених сум за продане молоко має виплачуватися з 1 січня по 30 листопада. Однак, станом на 20 червня коштів з спеціального Фонду з державного бюджету на виплату дотації молокоздавальникам не надходило.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.