Влада працює

У Львові встановлені контейнери для органіки на 518 локаціях, що становить майже половину від усієї кількості майданчиків ТПВ

Як інформують у ЛКП «Зелене місто», всього у Львові встановлені контейнери для органіки на 518 локаціях, а це 46% від усієї кількості майданчиків ТПВ.

«Друзі, у нас гарна новина, адже ми подолали рубіж у 500 контейнерних майданчиків, де встановлені окремі баки для роздільного сортування органічних відходів.

Всього у місті контейнери для органіки встановлені на 518 локаціях, а це 46% від усієї кількості майданчиків ТПВ. На 45 об’єктах замінено баки, об’ємом 120л, на більші – 240 л, або ж встановлено додаткові від 2 до 4 контейнерів для харчових відходів. Саме тут спостерігалася висока якість роздільного сортування органіки мешканцями. Ще 22 локації – очікують на додатковий контейнер.

Якщо ж ви не знаєте, де у місті встановлено спеціальні контейнери, — посилання на онлайн мапу тут: https://bit.ly/2ZZriwt. Кольором позначено перевізника, який встановив контейнер, здійснює забір роздільно зібраної органіки та доставляє ці відходи на міську компостувальну станцію.

Розподіл локацій по місту такий:

  • Шевченківський р-н — 130
  • Франківський р-н — 93
  • Залізничний р-н — 94
  • Личаківський р-н — 87
  • Сихівський р-н — 90
  • Галицький р-н — 24.

Нагадаємо, роздільне сортування органіки та її перероблення сприяє економії 18% коштів від суми, яку мешканці оплачують за збір, вивезення та захоронення змішаного сміття.

Щиро дякуємо всім мешканцям та бізнесу, які сортують відходи, перевізникам та працівникам районних адміністрацій за якісну роботу із побудови культури роздільного сортування органіки у Львові”, — зазначають у підприємстві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button