Влада працює

ЛМР: після хакерської атаки на систему оплати е-квиток вдалося повністю відновити роботу

Тривають слідчі дії за фактом несанкціонованого доступу до системи е-квитка у Львові, а усі відповідні служби продовжують відновлювати повноцінну роботу системи.

Станом на сьогодні громадський транспорт працює у звичному режимі, валідація карток відбувається, а також відновлено можливість перегляду балансу та поповнення карток.

Про це розповів Олег Забарило, директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР.

«Вже відновлено можливість перегляду балансу на картках ЛеоКарт і, відповідно, поповнення цього балансу. Оскільки роботи з відновлення системи ще тривають, то в міру проведення тих чи інших налаштувань та оновлень, ця функція може тимчасово короткотривало бути відключена. Також, на деяких картках баланс може відображатися станом на дату останнього оновлення. Однак, знову ж таки, в міру проведення відповідних робіт і налаштувань – баланс почне відображатися коректно», – розповідає Олег Забарило, директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР.

За його словами, документи на виготовлення пільгових транспортних карток ЛеоКарт від мешканців приймають у звичному режимі. Видавати їх будуть після повноцінного відновлення належної роботи системи.

Нагадаємо, в ніч на 29 березня було зафіксовано хакерську атаку на систему електронного квитка у Львові. За цим фактом було скеровано звернення у Департамент кіберполіції Національної поліції України. Поліція відкрила кримінальне провадження та проводить слідчі дії.

Голос Сокальщини на GoogleNews