Влада працює

Львів допоможе мешканцям відновити вікна та двері, які пошкодили російські “шахеди”

Сьогодні з 15:00 год розпочнеться прийом документів від мешканців на отримання компенсації за пошкоджені вікна і двері.

Також місто надасть компенсаційні ваучери двом підприємцям, будівлі яких також зазнали руйнувань, і допоможе Державному науково-дослідному контрольному інституті ветеринарних препаратів та кормових добавок обстежити та відновити зруйнований корпус.

Про це йшлося сьогодні на позачерговому засідання міської комісії ТЕБ і НС щодо наслідків нічної атаки росії на Львівську громаду.

«Внаслідок нічної атаки на Львів, у Малехові було пошкоджено 1 багатоквартирний будинок і 15 приватних. Було вибито понад 105 вікон і пошкоджені вхідні двері. Також було зруйновано корпус науково-дослідного інституту ветеринарних препаратів, що на вул. Донецька, 11 у Львові.

Відтак, сьогодні з 15:00 год у с. Малехів і м. Дублянах розпочнуть приймати документи від мешканці на отримання компенсації від міста за пошкоджені вікна і двері. Компенсація за одне вікно становить до 12 тис. грн, а на вхідні у квартиру чи будинок двері – до 8 тис. грн.

Також постраждало 2 підприємці – зруйнована частина їхнього майна. Вони зможуть отримати компенсаційні ваучери на суму до 500 тис. грн.

Окрім того, будемо допомагати науковому інституту», – повідомив Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова, голова міської комісії ТЕБ і НС.

За інформацією від Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок – ніхто з працівників закладу не постраждав і архів інституту залишився неушкодженим.

«Наш інститут – це єдиний, який займається реєстрацією всіх ветеринарних препаратів, що надходять з усього світу. Через обстріл у нас пошкоджено один корпус – понищене обладнання, мікроскопи. Зараз з ураженої будівлі потрібно забрати те обладнання, яке вціліло, і максимально швидко перейти до відновлювальних робіт. Площа корпусу – понад 800 м2, там знаходилося 4 лабораторії,” – пояснили представники інституту.

Документи на отримання компенсації за пошкоджені вікна і двері прийматимуть з 15:00 год у ЦНАПі в м. Дубляни, вул. Шевченка, 4, а також в офісі громади с. Малехів, вул. Івасюка, 6.

Нагадаємо, цієї ночі ворог атакував Львівську громаду «шахедами». Уламки дронів влучили у багатоповерховий житловий будинок, приватні будинки та у офісні приміщення в Малехові і науково-дослідний інститут у Львові. Постраждав один чоловік. Зараз він перебуває в лікарні ТМО-1, його стан середньої важкості.

Голос Сокальщини на GoogleNews