Влада працює

Львів отримав від Варшави 160 тисяч злотих на відновлення пошкоджених після російської атаки будинків на вул. Стрийській

Рада столиці Польщі – Варшави, надала фінансову допомогу територіальній громаді міста Львова у сумі 160 000 злотих на відновлення пошкоджених фасадів та сходових кліток комплексу будинків на вул. Стрийській.

Відтак відповідно до рішення виконавчого комітету департамент фінансової політики Львівської міської ради визначено отримувачем фінансової допомоги.

«Отримані кошти будуть скеровані на ремонт у будинках на вул. Стрийській, які постраждали від ракетного обстрілу 6 липня. Наразі, ми лише приймаємо ці кошти до бюджету Львівської МТГ, а вже ухвалою сесії буде визначено розпорядника коштів», – пояснила Вікторія Довжик, директорка департаменту фінансової політики ЛМР.

Нагадаємо, у Львові вночі 6 липня російська ракета влучила в комплекс багатоквартирних житлових будинків на вул. Стрийській. Тоді 10 осіб загинуло, 48 було травмовано. Руйнації зазнали житлові будинки, заклади освіти, гуртожитки вишів, офісні приміщення, машини тощо.

Голос Сокальщини на GoogleNews