Влада працює

Львівське сміття у Сокалі. Частина друга

Міський голова Львова Андрій Садовий повністю прийняв пропозицію голови Львівської ОДА Олега Синютки щодо делегування повноважень на вивіз сміття.

Про це він заявив на брифінгу сьогодні, інформує кореспондент Leopolis.news.

Садовий назвав це платою за те, щоб місто звільнили від блокади і закликав депутатів підтримати делегування сміттєвих повноважень облдержадміністрації.

«Коли в древні віки ворожі сили брали в облогу наше місто, коли залишали людей без їжі, без води, коли ставили місто на межу виживання, коли місто могло опинитися в епідеміях та хворобах, тоді був вибір: чи місто буде спалене, чи воно буде зруйноване, чи потрібно просто заплатити кошти і відкупитися. Але це були древні часи. У новітній історії ми маємо унікальний приклад, коли намісник Президента озвучує пропозицію, ультиматум, що місто має заплатити кошти, щоб уникнути подальшої блокади, яка може привести до великих загроз, епідемій і хвороб», – розпочав свою промову Садовий.

Тим часом Львівська ОДА направила листа меру міста Сокаль, в кому просять прийняти Львівське сміття :

“Просимо забезпечити безперебійне прийняття ТПВ в кількості 20 тонн щоденно”

, як повідомляє портал Сокаль і Сокальщина :

 

 

Нагадуємо, що За згоду приймати львівське сміття Сокалю обіцяють 12,5млн. гривень.

За словами мера Львова, держава не залишила місту іншого виходу, як погодитись та прийняти озвучений ними ультиматум, щоб розблокувати полігони та забезпечити стабільний вивіз ТПВ, яких, за словами Садового, накопичилось майже 12 тис тонн.

«Ніколи за 20 років незалежності з нами так не спілкувались, та не вимагали. Ніхто у страшному сні не зміг подумати, що ми будемо жити у блокаді, що будуть закриті всі полігони і ми не зможемо нормально жити», – додав Садовий.

Як відомо, 22 червня, голова ЛОДА Олег Синютка скерував лист Львівській міськраді, де просив делегувати йому та ОДА повноваження та функції управління ТПВ міста. Зокрема передбачається, що ЛОДА:

  • До 20 днів очистить сміттєві майданчики від перенакопичення і поверне вивіз ТПВ у стабільне русло;
  • Забезпечить стабільний вивіз ТПВ з міста на весь період делегованих повноважень;
  • Відновить систему по сортуванню ТПВ та удосконалити її
  • Перерозподілить вивіз ТПВ та повернути тих перевізників, які справно вивозили сміття;
  • Введе в експлуатацію у 2019 році комплекс з переробки ТПВ.

Як повідомляли, ситуація із вивезенням і захоронення сміття у Львові залишається критичною – на 23 червня уже більше як 12 тис. тонн сміття залишається невивезеним.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.