Влада працює

Львівський обласний ТЦК очолив 41-річний Герой України Денис Чаюк

Такий наказ видав Головнокомандувач Збройних Сил України, генерал Валерій Залужний.

Наказом головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного начальником Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) призначено 41-річного полковника, Героя України Дениса Чаюка. У понеділок, 4 вересня, нового керівника представили колективу.

Представив Дениса Чаюка на новій посаді у Львові виконувач обов’язків командувача ОК «Захід» Юрій Колос. На представленні були присутні керівники всіх районних ТЦК та СП.

41-річний полковник Денис Чаюк обіймав посаду заступника командира закарпатської 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Під час АТО брав участь у боях за Луганський аеропорт та Дебальцеве.

Під час повномасштабної російсько-української війни разом зі своїми бійцями стримував просування російських військ на Запоріжжі, знищивши велику кількість ворожої техніки та окупантів. У березні 2022 року під час визволення села Малинівка Запорізької області отримав поранення в ногу.

У квітні 2022 року указом президента нагороджений званням Героя України.

Дотепер Львівським обласним ТЦК (раніше обласний військкомат) з перервами з 2017 року керував 47-річний Олександр Тіщенко, який є депутатом Львівської облради від «Слуги народу». Він позбувся посади в серпні цього року після рішення РНБО щодо звільнення керівників усіх обласних ТЦК.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews