Влада працює

Львівська обласна рада частково відшкодовуватиме відсотки по кредитах для підприємців

В рамках реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 26.04.2016 р. №163, передбачено реалізацію заходів мікрокредитування малого бізнесу. Згідно з положеннями Програми, частина відсотків за кредитами, взятими суб'єктами підприємницької діяльності представниками малого бізнесу, буде відшкодовуватися з бюджетних коштів.

Умови Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області передбачають надання кредитів суб'єктам малого бізнесу, які працюють у межах тих видів діяльності згідно з КВЕД 2010, що підпадають під перелік усіх груп Розділу 16 "Оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння", Розділу 31 Групи 31.0 "Виробництво меблів" (крім класу 31.03 "Виробництво меблів") та усіх груп Розділу 10 "Виробництво харчових продуктів" на: придбання устаткування, обладнання, інших основних засобів виробничого призначення; модернізацію технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості; впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес; розроблення нових видів продукції (товарів); промоцію бізнесу і пошук нових ринків збуту.

У зв'язку з вищенаведеним, департамент економічної політики обласної державної адміністрації запрошує до співпраці та пропонує банкам і фінансовокредитним установам області подати пропозиції щодо умов надання кредитів для суб'єктів малого бізнесу (зокрема, але не виключно розміру відсоткової ставки, розміру комісії та інших умов кредитування).

Отримані пропозиції фінансовокредитних установ будуть подані для розгляду та відбору постійній комісії з питань будівництва, житловокомунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики Львівської обласної ради. За результатами проведеного відбору та згідно висновку комісії департамент економічної політики укладе угоди з тими фінансовокредитними установами, які запропонують найменші відсотки по кредиту та кращу якість його надання.

Пропозиції просимо надсилати на адресу департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації: 79008, м. Львів, вул. В. Винниченка, 18, email: gue@loda.gov.ua, тел.: (032) 2999251.  

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.