Головна / Влада працює / Львівська обласна рада провела круглий стіл щодо екологічних проблем області та шляхів їх подолання

Львівська обласна рада провела круглий стіл щодо екологічних проблем області та шляхів їх подолання

3 липня у Львівській обласній раді відбувся «круглий стіл» з обговорення екологічних проблем в районах області та окреслення шляхів їх подолання.

Участь у ньому взяли голова комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради і директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Олексій Балицький, начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Роман Дасюк, директор департаменту житловокомунального господарства ЛОДА Андрій Ільків, перший заступник обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека, начальник Львівського обласного управління водних ресурсів Володимир Садовий. Від Сокальщини – заступник голови районної ради Володимир Чуб.

Присутні озвучили інформацію про екологічну ситуацію в районах, а також про можливі шляхи вирішення проблем, які виникають у цій сфері.

Поміж низки питань, які порушили учасники нинішнього заходу, деякі з них стосувалися перспектив зведення на Львівщині сміттєпереробного заводу, припинення діяльності нелегальних лісопилорам, забруднення водних об'єктів. В. Чуб загострив увагу на екологічних проблемах Сокальщини. Зокрема, зупинився на питаннях підтоплення населених пунктів та сільськогосподарських угідь в зв’язку з підробкою шахт, утилізації шламів, що залишились від колишнього заводу хімічного волокна, організації дієвої роботи щодо поводження з твердими побутовими відходами. Самостійно ці проблеми району не осилити, тому звернувся до присутніх по сприяння.

О. Балицький зазначив, що за необхідності він готовий особисто виїжджати в райони області та брати активну участь у вирішенні наболілих екологічних проблем. Він також наголосив на фінансуванні робіт, пов'язаних з вирішенням екологічних проблем. «Часом чуємо, що кошти є, але вони на папері. Але, повірте, якщо ці кошти всетаки передбачені, бодай на папері, то це означає, що ресурс є, просто потрібно вміти якісно працювати з цими паперами, щоби отримати кошти», – підкреслив він.

Роман Дасюк зазначив, що в кожному районі Львівської області діють природоохоронні фонди, де є невикористані кошти. Відтак, наголосив головний екологічний інспектор області, ці кошти мають бути спрямовані на покращення природоохоронних заходів, в тому числі – на модернізацію очисних споруд.

Василь СОРОЧУК.

На знімку: учасники «круглого столу».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!