Головна / Влада працює / Львівська обласна рада завершила підготовку проекту на Всеукраїнський конкурс

Львівська обласна рада завершила підготовку проекту на Всеукраїнський конкурс

Львівська обласна рада спільно з територіальними громадами завершила підготовку проекту на Всеукраїнський конкурс проектів і програм розвитку місцевого самоврядування. На завершальній нараді, яка відбулася 8 червня у Львівській обласній раді під головуванням заступника голови Львівської обласної ради Валерія П’ятака і за участю начальника управління економічного аналізу та прогнозування Львівської обласної ради Андрія Бондаренка, голови Дрогобицької, Самбірської, Сколівської, Старосамбірської і Турківської районних рад, виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування „Єврорегіон Карпати – Україна” Галина Литвин підписали протокол про наміри спільної реалізації проекту. Як підсумував Валерій П’ятак, робота над проектом завершена і на наступний тиждень матеріали будуть передані у Київ,  у Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню. Будемо очікувати результатів.

Валерій П’ятак відзначив досить активно проведену роботу у цьому напрямку.  Окрім проекту „Велокарпатія”, який підготувала Львівська обласна рада у партнерстві з гірськими районами, Асоціація органів місцевого самоврядування „Єврорегіон „Карпати Україна” підготувала ще один проект. Учасниками його є ті ж гірські райони області. Цей проект буде поданий від Самбірського району. Він стосується створення інвестиційного клімату, зокрема мережі інвестиційних вікон для того, щоб можна було залучати інвестиції у розвиток наших територій.

Нагадаємо, що Львівська обласна рада спільно з Асоціацією органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна”, гірськими районами області розробила проект „Велокарпатія”. Він передбачає розбудову туристичного потенціалу в гірських районах області (Самбірський, Старосамбірський, Дрогобицький, Сколівський та Турківський райони). Серед заходів – розробка велосипедних туристичних та відпочинкових маршрутів у гірських районах; розробка та встановлення інформаційних знаків на трасах міжнародного, загальнодержавного та місцевого значення; сприяння підвищенню якості надання послуг у зоні дії проекту; а також промоційна діяльність.

Проект буде поданий на Всеукраїнський конкурс проектів і програм розвитку місцевого самоврядування, який щороку проводить Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

20 − 10 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!