Влада працює

Литовське місто Мар‘ямполе стане побратимом Червонограда

🇱🇹🤝🇺🇦

У серпні 2021 року Червоноградська міська рада підписала меморандум про співпрацю з литовським містом Мар’ямполе. З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, ця громада одна з перших надавала гуманітарну допомогу для наших військових та медиків.

Про це повідомили у Червоноградській міській раді.

Відтак на запрошення мера Мар‘ямполе Повіласа Ісоди та з метою підписання угоди про співпрацю між містами-побратимами Червоноградський міський голова Андрій Залівський відвідав дружнє місто.

Під час зустрічі Андрій Залівський поспілкувався також з делегаціями з Норвегії, Латвії та Польщі щодо гуманітарної підтримки України.

28 травня, мер литовського міста Маріямполє Повілас Ісода та Червоноградський міський голова Андрій Залівський підписали угоду про співпрацю між партнерськими громадами.

Відтак, сторони домовилися розвивати взаємне співробітництво та обмін у сфері освіти, спорту та молоді, що передбачає контакти між школами, коледжами, організаціями та спортивними спільнотами, а також в рамках угоди розвиватимуть економічне співробітництво з метою створення сприятливих умов для осіб і компаній, для розвитку господарської та комерційної діяльності.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.