Влада працює

Майбутнє Соснівської лікарні непевне: керівнику установи дали час до 15 лютого

Перший заступник голови Львівської обласної ради Євгеній Гірник, члени комісії з питань охорони здоров’я та материнства разом з представниками профільного департаменту, управління майном спільної власності відвідали з робочим візитом Львівську обласну лікарню відновного лікування № 3, що у Соснівці.

Про ситуацію навколо лікарні Голосу Сокальщини повідомили у прес-службі Львівської облради.

Минулоріч цей заклад спробували приєднати до госпіталю імені Юрія Липи у Винниках, але тоді проти виступили і працівники, і Червоноградська міська рада. Однак це не вирішило його проблеми.

«Потреба закладу у фінансуванні – 7,9 млн грн. Разом з тим від НСЗУ лікарня отримує 3,6 мільйони. Тут ввели платні послуги, але за два місяці таким чином заробили 139 тисяч гривень. Навіть якщо це помножити на 12 місяців року, зрозуміло – сума не покриває фінансової діри.

На сьогодні позиція Червоноградської міської ради однозначна – лікарню не зможуть прийняти на баланс громади та дофінансовувати потреби закладу. Проте заклад залишили окремим саме з такою умовою. Ця лікарня направду потрібна. Вона обслуговує не лише мешканців Червоноградської громади, а й прилеглих районів.

Присутність на цій території шахт, великої кількості ветеранів АТО/ООС, які потребують реабілітації після отриманих травм, робить працю лікарів закладу дуже важливою. Але без фінансування лікарня не зможе надавати належні послуги пацієнтам», – зазначила голова профільної комісії облради Анна Ярмола.

За її словами, керівнику установи дали час до 15 лютого, аби напрацювати ефективні шляхи виходу із ситуації, що склалась, та подати пропозиції на розгляд комісії.

65752698
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.